Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes Maģistrantūras studentu - topošo rekreācijas speciālistu ekskursija
Maģistrantūras studentu - topošo rekreācijas speciālistu ekskursija Drukāt
Pirmdiena, 05 novembris 2012 14:03

Sestdien, 3.novembra agrā rīta stundā pie LSPA pulcējās visi 12 maģistrantūras 1.studiju gada 3.grupas studenti, lai dotos pašu studentu organizētajā divu dienu mācību ekskursijā uz Saldu.

Pirmajā dienā kā apskates objekti tika izvēlēti - privātais kolekcionāru muzejs, kur galvenā ekspozīcija bija par militāro un sporta tematiku. Nākamais pieturas punkts bija Saldus Pārtikas kombināts, kur guvām priekšstatu, kā norit dažādu saldumu gatavošanas process. Īsti rekreatīvs uzdevums bija divu stundu foto-orientēšanās pa Saldus pilsētu. Pēc kartes un fotogrāfijām vajadzēja atrast 26 objektus visā pilsētu. Dienu noslēdzām ar fiziskām aktivitātēm sporta zālē un kopīgu tējas vakaru.

Otrās dienas galvenais apskates bija objekts latviešu tradīcijām apvītā maizes ceptuve „Lāči”. Ieguvām nelielu ieskatu maizes cepšanas sarežģītajos labirintos.

Mēs, ekskursijas vadītāji Edgars Caics un Juris Zilvers pateicamies visiem, kas palīdzēja šīs ekskursijas organizēšanā un līdzdarbojās tajā.

Tiekamies slēpošanas pārgājienā!

 


 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv