Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes Latvijas kausa 5. posms svarbumbu celšanā, 27.oktobrī, Jēkabpilī
Latvijas kausa 5. posms svarbumbu celšanā, 27.oktobrī, Jēkabpilī Drukāt
Piektdiena, 02 novembris 2012 15:52

2012.gada 27.oktobrī Jēkabpils 3.vidusskolas sporta manēžā notika Latvijas kausa noslēdzošais (5.posms) svarbumbu celšanā (divcīņā).

LSPA komandu pārstāvēja 7 sportisti: Elīna Elksnīte, Toms Jansons, Ainārs Sakalauskis, Raivis Gabranovs, Māris Lesčinskis, Alvis Makejevs un Andrejs Šemjakovs).

• Summa – 148,5 punkti (LSPA rekords)

Stafetē LSPA komanda (Lesčinskis Māris, Sakalauskis Ainārs, Gabranovs Raivis, Jansons Toms, Makejevs Alvis) izcīnīja 4 vietu un kopsummā stafetes laikā divas 24 kg svarbumbas 15 minūtēs uzgrūda 200 reizes. Jēkabpilī LSPA komanda ar 65 punktiem 10 komandu konkurencē kopvērtējumā ieņēma 4.vietu, zaudējot 2.vietas ieguvējai Daugavpils komandai 4 punktus un tikai 1 punktu 3.vietai - Jēkabpils komandai. Pārliecinoši 1.vietu 5.posmā ar 81 punktu izcīnīja RTU komanda, kas kopvērtējumā kļuva par Latvijas kausa ieguvējiem. LSPA komanda Latvijas kausa kopvērtējumā 11 komandu konkurencē izcīnīja 5. vietu.

LSPA Smagatlētikas, boksa un cīņas katedra un Sporta klubs pateicas studentiem par startu Latvijas kausa 5. posmā svarbumbu celšanā.

Informāciju sagatavoja  LSPA svarbumbu celšanas komandas treneris  Māris Lesčinskis