TAEKWON-DO TEHNISKAIS SEMINĀRS AR MEISTARU JERZI JEDUTU (7.DANS) 2012.gada 20.oktobrī Drukāt
Pirmdiena, 29 oktobris 2012 00:00

Taekvondo_sem20.oktobrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā notika seminārs, kuru vadīja Eiropas Taekwon-do federācijas tehniskais direktors un ģenerālsekretārs Meistars Jerzi Jeduts (7.dans).

 

Meistars Jeduts ir daudzu pasaules un Eiropas čempionu treneris, tai skaitā 18-kārtējā Eiropas un 7-kārtējā pasaules čempiona Jaroslava Suskas (6.dans) treneris. Meistars Jeduts trenēja pirmo Korejas Taekwon-do izlases komandu.

 

Seminārā dalībnieki tika iepazīstināti ar netradicionāliem un specifiskiem taekvondo spēka, ātruma un koordinācijas vingrinājumiem, spēlēm un rotaļām, kas attīsta ne tikai fiziskās īpašības, bet arī radošo un operatīvo domāšanu, roku un kāju sitienu tehniku un mācīšanas metodiku. Seminārā piedalījās dažāda meistarības līmeņa bērni, jaunieši un pieaugušie, kuri ar ieinteresētību un atdevi mācījās un pilnveidoja savas prasmes.

Seminārā bija iespēja piedalīties arī citu sporta veidu treneriem un audzēkņiem. Boksa, kikboksa un pat hokeja treneri izsaka pateicību par interesantu un vērtīgu semināra saturu un tā  pasniegšanu.

 

Semināra programmas otrajā dienā, 21.oktobrī, Biznesa augstskolā „Turība” piedalījās tikai sarkanās un melnās jostas I-V dana īpašnieki. Semināra beigās 4 instruktori lika eksāmenu uz III danu.

Pēc 2 stundu gara eksāmena III danu ieguva Tatjana Novosjolova, Deniss Tokarevs („C” kategorijas tekvondo treneris), Aleksandrs Stadņičenko (LSPA 3.kursa neklātienes students) un Sergejs Saulīte (LSPA Smagatlētikas, boksa un cīņas katedras docents).

 

Smagatlētikas, boksa un cīņas katedras kolektīvs apsveic Aleksandru STADŅIČENKO un Sergeju SAULĪTI ar melnās jostas III dana pakāpes iegūšanu.

 


 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv