Uz sākumu Jaunumi Studentiem Par Studiju departamenta izveidi
Par Studiju departamenta izveidi Drukāt
Pirmdiena, 15 oktobris 2012 11:55

INFORMĀCIJA  PAR  STUDIJU  PROCESA  ORGANIZĒŠANU  AKADĒMIJĀ

Pamatojoties uz 2012.gada 30.augusta LSPA Senāta lēmumu Nr.3 ”Par strukturālām reformām” un konkursa „Par vakanto studiju departamenta vadītāja amata vietu” rezultātiem, ar 2012.gada 8.oktobri (rektora rīkojums Nr.76-K) Studiju departamenta vadītāja amatā norīkots Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedras asociētais profesors Dr.paed. IVARS KRAVALIS.

Studiju departaments turpmāk veiks visas funkcijas, kas agrāk bija pilna laika klātienes un nepilna laika neklātienes dekanāta, kā arī Studiju daļas pārziņā.

Studiju departaments:

  • plāno, koordinē, vada un analizē studiju procesu;
  • organizē studiju programmu īstenošanu;
  • apkopo informāciju par studējošo sekmēm;
  • veic iekšējo kontroli par normatīvo aktu ievērošanu studiju procesā.

(Skat. www.lspa.lv - LSPA Studiju departamenta nolikums, apstiprināts Senātā, 4.10.2012.).

Studiju departamenta darbību vada vadītājs, kurš ir tieši pakļauts studiju prorektoram. Departamenta darbību nodrošinās vadītājs I.Kravalis, izglītības darba speciālistes Ligita Indriksone, Solvita Gailīte un izglītības metodiķi, kā arī programmu vadītāji un programmu direktori.

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv