Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes SACENSĪBAS „RUDENS KĀJAS”
SACENSĪBAS „RUDENS KĀJAS” Drukāt
Ceturtdiena, 04 oktobris 2012 07:46

SSh_1011Šī gada 3. oktobrī LSPA Vieglatlētikas katetra tradicionāli rīkojas rudens sacensības, kurās piedalījās visi, kas vēlējās pārbaudīt savus spēkus 60m, 300m, 600m, skrējienos, tāllēkšanā un 4X75m stafetē – kā vīriešiem tā sievietēm.

Sacensības sākās ar 60m skrējienu sievietēm, kurā bija divi priekškrējieni un tikai četras dalībnieces tika finālā, kur noskaidrojās, ka ātrākā ir Eva Rozentāle (1.st.g.), tulīt aiz viņas Sintija Grišule (1.st.g.) un 3.vietā Laura Petroviča (3.st.g.). Arī vīriem bija divi priekšskrējieni un finālā gaodalgotās vietas sadalīja: 1.vieta Nikam Ozolam (4.st.g.), 2.vieta Elvim Kamšam (1.st.g.), 3.vieta Augustam Blektem (1.st.g.). Pēc īsā sprinta spēkiem mēroties sāka tāllēcēji un starp sievietēm vistālāko lēcienu veica Laura Petroviča (3.st.g.) aiz sevis atstājot Evu Rozentāli (1.st.g.) un trešā Dita Upesjure (3.st.g.). Vīriešu konkurencē vistālāk lēca Niks Ozols (4.st.g.), otrais Augusts Blekte (1.st.g.) un trešais Daniels Garančs (1.st.g.). Skrējceļā turpinājās cīņa 300 metru skrējienā, kur sievietēm vislabāko rezultātu uzrādīja Gunita Šale (3.st.g.), otrā Sintija Grišule (1.st.g.) un trešā finišēja Zaiga Smikarste (3.st.g.), vīriešiem pirmais finišēja Kristaps Vējš – Āboliņš (1.st.g.)

un otrais Jānis Komopackis (4.st.g.). Sacensību  visgrūtākajā distancē 600m skrējienā, izturību, skrienot kā pirmā, parādīja Anita Kažamāka (4.st.g.) un otrā bija Laura Petroviča (3.st.g.), bet vīriešiem spraigā konkorencē visātrākais bija Juris Zilvers (maģistrantūra), aiz sevis atstājot Mārtiņu Karlasonu (SS „Arkādija”) un trešais finišēja Toms Jansons (4.st.g.). Sacensības skrejceļā noslēdza 4X75m stafetes skrējiens, kur sieviešu konkorencē ātrākās bija 1.stugija gada meiteņu komanda (Zane Ķīkule, Eva Rozentāle, Sintija Grišule, Ieva Zālīte), otrās palika 3.studiju gada meiteņu komanda (Gunita Šale, Laura Petroviča, Dita Upesjure, Zaiga Smikarste) un vīriešu konkorencē pirmo vietu izcīnīja 1.tudiju gada puišu koamnda (Augusts Blekte, Kristaps Vējš – Āboliņš, Kristaps Blekte, Elvis Kamšs) otrajā vietā atstādami ceturtā kursa puišu komandu (Niks Ozols, Guntars Ruseckis, Jānis Konopackis, Toms Jansons).

Sacensības noslēdza apbalvošana, kura godalgotās vietas saņēma garšīgas dāvaniņas un kopīgi visi dalībnieki un tiesneši pacienājās ar vieglatlētikas katedras sagādāto klinģeri.

Paldies dalībniekiem par piedalīšanos un tiesnešiem par darbu. Tiekamies nākamgad!


 

Rakstu sagatavoja 3.studiju gada studente Paula Rozenvalde

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv