Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes Docenta A.Pimenova foto reportāža no Prezidenta A.Bērziņa tikšanās ar olimpiešiem
Docenta A.Pimenova foto reportāža no Prezidenta A.Bērziņa tikšanās ar olimpiešiem Drukāt
Trešdiena, 03 oktobris 2012 18:24

_DSC0020_1600x11482012.gada 13.septembrī Melngalvju namā Valsts prezidents Andris Bērziņš rīkoja Londonas Olimpisko spēļu – Latvijas olimpiešu pieņemšanu, pie kam pirmo reizi Latvijas vēsturē ar prezidentu tikās gan Latvijas olimpiskās, gan paraolimpiskās vienības sportisti.

Īsā, sirsnīgā un saturīgā runā Andris Berziņš pasvītroja, ka zālē atrodas pasaules klases sportisti, jo uz olimpiskajām spēlēm tiek atlasīti labākie no labākajiem. Prezidents uzsvēra treneru lielo nopelnu un novēlēja sportistiem turēt cieņā savus skolotājus. Labi vārdi tika veltīti porta veidu federācijām. Svarīgs bija arī pamudinājums sportistiem domāt par nākotni un par izglītības iegūšanu. Nozīmīgi bija prezidenta vārdi: „Ja jūs esat sporta virsotnē, tad varat arī dzīvē būt virsotnē.”

Olimpiešu vidū bija daudzi ar mūsu akadēmiju agrāk un šobrīd saistīti sportisti, treneri, sporta darba organizatori un fizioterapeiti, kuri šobrīd vēl studē, vai arī ir mūsu absolventu skaitā un kuriem ir cieša saistība ar augsta līmeņa sportiskajiem, tajā skaitā olimpiskajiem sasniegumiem.

Mēs priecājamies par:

TRENERU Ivo Lakuča, Valentīnas Eidukas, Andra Austrupa, Jāņa Kolidzeja, Ginta Palameika, Igora Izotova, Guntara Gailīša, Edvīna Krūma, Aigara Aglenieka, Oļega Baskina, Eduarda Andruškeviča, Georga Gutpelca, Ulda Kurzemnieka, Aivara Rumbenieka, Māra Grīvas, Viktora Lāča, Igora Vihrova, Vitas Kotānes, Kristapa Kotāna, Visvalža Freidenfelda, Kaspara Biezā, Vladimira Širjajeva, Vladimira Maslovska, Genadija Samoilova, Vitālija Smirnova, Genadija Zujeva, un citu nozīmīgā darba rezultātiem, kā arī

SPORTISTU Mārtiņa Pļaviņa, Matīsa Burģa, Dmitrija Silova, Armanda Zvirbuļa, Afanasija Kuzmina, Vadima Vasiļevska, Mareka Ārenta, Māra Urtāna, Laumas Grīvas, Edgara Eriņa, Līnas Mūzes, Dmitrija Trefilova, Jevgenija Borodavko, Jeļenas Rubļevskas, Denisa Čerkovska sportiskajiem sasniegumiem, ko apliecina viņu spēja būt pasaules labāko vidū un pārstāvēt Latvijas godu Londonas Olimpiskajās spēlēs.


 

Pieņemšanā piedalījās un vēsturiskos mirkļus fotografēja docents Andris Pimenovs

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv