Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes Paralimpiešu sagaidīšana
Paralimpiešu sagaidīšana Drukāt
Piektdiena, 14 septembris 2012 09:47

_DSC0080_1600x1029Š.g. 10.septembrī Rīgas lidostā atkal svētku noskaņā tika sagaidīti Latvijas paralimpieši, kuri atgriezās no Londonas paralimpiskajām spēlēm. Sagaidītāju vidū bija Rīgas pilsētas, Latvijas novadu pārstāvji, kā arī mūsu akadēmijas maģistrante Santa Tīlemane un docents Andris Pimenovs.
Sagaidīšana notika ļoti sirsnīgi, emocionāli un aizkustinoši, par ko bija parūpējušies bankas Citadele, valdības un pāšvaldību pārstāvji, un protams sportistu radinieki un draugi. Paraolimpieši vārda tiešā nozīmē nogrima muzikas skaņās, ziedu jūrā un emociju viļņos. 
Par to, lai pastāsta fotogrāfijas.

Paldies mūsu rektoram profesoram Jānim Žīdenam, profesoram Leonīdam Čuprikam un Santai Tīlemanei par palīdzību un uzticību paraolimpiešu sagaidīšanas organizēšanā.

Informācija un foto:   docents Andris Pimenovs


 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv