Uz sākumu Jaunumi Studentiem Projekts pieaugušajiem „Sportosim Auseklī!”
Projekts pieaugušajiem „Sportosim Auseklī!” Drukāt
Piektdiena, 07 septembris 2012 09:11

Bērnu un jauniešu centrs „IK Auseklis” pieaugušajiem sadarbībā ar RD IKSD īsteno projektu „Sportosim Auseklī!” Projekts tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Projekta mērķis ir Juglas apkaimes iedzīvotājiem, ar brīvprātīgo darbu palīdzību, veicināt aktīvu sabiedrisko līdzdalību un sociālo iekļaušanu, dot iespēju Juglas mikrorajona iedzīvotājiem iegūt jaunas prasmes un zināšanas, sociālos kontaktus, īstenot savas idejas, lietderīgi pavadīt brīvo laiku, iesaistoties rīkotajās fiziskās sagatavotības nodarbībās. 

Ja esi aktīvs un vēlies uzturēt sevi labā fiziskā formā, uzlabot pašsajūtu, tad aicinām  piedalīties sporta nodarbībās pieaugušajiem (nūjošana, aerobikas elementi, trenažieru zāles pakalpojumi, vispusīgās fiziskās sagatavotības elementi, vingrinājumi uz paklāja, ar bumbu u.c.)

Vecuma ierobežojumu nav.  Nodarbības notiek bez maksas, otrdien ceturtdien 12.00-13.30, pirmdien, trešdien 18.00- 19.30

Sīkāka informācija pa tālr. 67181387, Kristīne

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv