Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes Mareks ĀRENTS izpilda Londonas olimpisko spēļu B normatīvu
Mareks ĀRENTS izpilda Londonas olimpisko spēļu B normatīvu Drukāt
Ceturtdiena, 21 jūnijs 2012 08:22

IMG_7882Latvijas kārtslēcējs un LSPA 1.līm.studiju programmas students Mareks ĀRENTS (treneris I.Izotovs) 2012.gada 20.jūnijā vieglatlētikas sacensībās "Valmieras spēles" Jāņa Daliņa stadionā sasniedza jaunu personisko rekordu, vienlaikus izpildot arī Londonas olimpisko spēļu B normatīvu.

M.Ārents ar otro mēģinājumu pārvarēja 5.60 metru augstumā novietoto latiņu, tādejādi sasniedzot B normatīvu. Viņš mēģināja tikt arī pie A normatīva (5.72 metri), tomēr nevienā no trim mēģinājumiem tas neizdevās. Ārenta personiskais rekords līdz šim bija 5.46 metri.

Vismaz 5.60 metrus, ieskaitot Ārentu, šosezon spējuši pārlēkt 34 kārtslēcēji. Sezonas līderis ir Francijas sportists Reno Lavilenī (5.90m).

Jāatgādina, ka Latvijas rekords kārtslēkšanā jau 25 gadus pieder Aleksandram Obižajevam – 1987.gada 17.jūlijā viņš sacensībās Brjanskā (Krievija) pārlēca 5.80 metru augstumā novietoto latiņu.

I.Izotovs: „Lēcieni 5,72m augstumā bija labi, nedaudz pietrūka. Potenciāls Marekam ir, meklēsim sacensības kurās varēs izpildīt A normatīvu un labot Latvijas rekordu kārtslēkšanā. Marekam šogad jāpārlec 5,81m.”

 

Apsveicam Mareku ar sasniegumu un pabeigtajām studijām LSPA 1.līmeņa studiju programmā!

Izmantotie resursi: www.lat-athletics.lv

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv