Rohusa un Beatrises Mummertu fonda stipendijas |
![]() |
Trešdiena, 13 jūnijs 2012 15:42 |
Rohusa un Beatrises Mummertu fonds (Rochus und Beatrice Mummert-Stiftung) piešķir stipendijas perspektīviem ekonomikas, uzņēmējdarbības, inženierzinātņu un dabas zinātņu studentiem no Centrāleiropas un Dienvidaustrumeiropas valstīm. Stipendijas paredzētas 2,5 gadu ilgām maģistrantūras studijām Ķelnes Universitātē (Universität zu Köln), Ķelnes sporta augstskolā (Deutsche Sporthochschule Köln) vai Reinas-Vestfālenes Tehniskajā augstskolā Āhenē (RWTH Aachen). Stipendiju piešķiršana notiek sadarbībā ar Roberta Boša fondu(Robert Bosch Stiftung).
Prasības pretendentiem:
Stipendijas apjoms:
Stipendijas programmas ietvaros tiek organizēti pasākumi stipendiātu menedžmenta spēju attīstīšanai:
nodrošināts daudzpusīgs atbalsts
kā arī kontaktu dibināšana. Pieteikumu iesniegšana: Ik gadu no 1.septembra līdz 1.novembrim. (Studiju uzsākšana nākamā gada rudens semestrī).
Pieteikumus un jautājumus par programmu adresēt: Edith Wolf e-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu Tālr.: +49 (0) 711/460 84-976 Tuvāka informācija arī RTU Starptautisko un sabiedrisko attiecību departamentā Kaļķu ielā 1 – 307, tālr. 67089314, e-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu |