Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes Manevrs četratā 2012
Manevrs četratā 2012 Drukāt
Piektdiena, 25 maijs 2012 08:57

8

16. maija rīts iesākās diezgan saulaini, taču, piemānot laika paredzētājus, kas paredzēja, ka lietus sāksies tikai ap 6 vakarā, lietus sākas jau ap pusdienlaiku, kad bija paredzētas piedzīvojuma sacensības "Manevrs četratā 2012".

Pieteikušās bija 12 komandas un organizatorus pārņēma domas, ka tāda laikā komandas varētu neierasties, taču laikam tikai viena komanda nobijās no lietus, tāpēc distancē izgāja 11 drosmīgākās komandas. Neskatoties uz lietu, starp komandām notika sīva sāncensība, un 3.vietu nācās noskaidrot ne tikai ņemot vērā trases posmos savāktos punktus, kas bija vienādi, bet arī papildus nosacījumu šādam gadījumam, ka ņem vērā trasē pavadīto laiku un rezultātā 3.vieta komandai "Reinis" (Alvis Šedis, Uģis Šusts, Toms Čerņiks, Reinis Duksītis).

2.vietā, pārspējot 3.vietu par 2 punktiem, nonāk komanda "Čikinieks"( Atis Birze, Arnis Ādminis, Toms Stašulāns, Jānis Zarāns) un 1.vietā, pārspējot 2.vietu tikai par 1 punktu, godam nonāk komanda "Pluss Punkts"( Paula Rozenvalde, Ieva Dundure, Sandis Ozoliņš, Māris Prūsis). Simpātiju balvu ieguva komanda "Just for fan", kurā startēja arī Erasmus students no Čehijas.

Paldies arī komandām: "Just for fan", "Meičuki", "Fogeļi", "Koju mežoņi", "Strēlnieki", "Šmerļa slinkie rūķi", "Rietumu Vilciens", un "S.L.I.M."!

Tiekamies nākamgad!

 


 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv