Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes Lodes grūšana un diska mešana Valmierā
Lodes grūšana un diska mešana Valmierā Drukāt
Ceturtdiena, 17 maijs 2012 09:50

SSh_0523Valmierā otrdienas pēcpusdienā notika mešanas disciplīnu pārstāvju sezonas atklāšanas sacensības. Pirmie sacensības lodes grūšanā un diska mešanā sāka paši jaunākie sacensību dalībnieki. Paši pēdējie sektorā parādījās juniori un vīrieši diska mešanā, viņu vidū arī LSPA 2011.gada maģistrantūras absolvents Oskars VAISJŪNS (trenere V.Smoča) un LSPA 1.st.g.students Reinis KRĒGERS (treneris A.Iecelnieks).

Pirmajos trijos metienos diska mešanā lielā dalībnieku skaita dēļ sportistiem bija vairāk nekā 20minūšu pauzes starp metieniem, fināla metienu laikā jau tikai 14minūtes, kas iespējams, neveicināja augstvērtīgu rezultātu sasniegšanu. Par uzvarētāju vīriešiem diska mešanā kļuva Oskars VAISJŪNS – 57,55m, Reinis KRĒGERS ar 39,59m tālu metienu ierindojās 7.vietā.

Lodes grūšanas sacensībās dalībnieku skaits bija nedaudz sarucis, Reinim treneris izvēlējās daudzcīņas taktiku, tikai 3 mēģinājumi, kaut gan iekļuva finālistu pulkā. Gala rezultātā 13,61m, jauns personiskais rekords. Kā atzina pats Reinis, būtu pāri 14metriem, ja treneris ļautu grūst tālāk, vēl 3 mēģinājums. Oskars arī bija plānojis 1 – 2 mēģinājums, bet jau ar pirmo mēģinājumu izvirzījās līderpozīcijās, lai nebūtu jāsēž un jāgaida apbalvošana, turpināja sacensības, gala rezultātā 16,63m un otrs uzvarētāja kauss šajās sacensībās.

Apsveicam sportistus un paldies Valmieriešiem par sacensībām!

Nākošie vieglatlētu starti 24. – 25.maijā Rīgas pilsētas čempionātā, stadions „Daugava”


 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv