Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes "Baldone/LSPA" uzvar trešo spēcīgāko regbija komandu Baltijā
"Baldone/LSPA" uzvar trešo spēcīgāko regbija komandu Baltijā Drukāt
Otrdiena, 15 maijs 2012 10:08

regbijs

2012.gada 12.maijā Latvijas Universitātes stadionā norisinājās Latvijas čempionāta pirmā kārta olimpiskajā sporta veidā REGBIJS 7. Sacensībās piedalījās 12 komandas, kas sadalītas 4 grupās. A grupā - “LDE/Miesnieki”, “Eži/LMT” un RT, B grupā - “Kurši/Livonia”, Valmieras “Fēnikss” un “Baldone/LSPA”, C grupā - “Kalve”, “Autowelt/Livonia” un “Misa”, bet D grupā - LLU/TELMS, “Ķekava” un RSU.

„Baldone/LSPA”komanda izcīnīja 2.vietu Latvijas čempionāta pirmajā posmā, fināla spēlē piekāpjoties „LDE/Miesnieki” komandai ar rezultātu 24:14. Lai gan spēles pēdējā minūtē rezultāts vēl bija 17:14, tomēr baldoniešiem neizdevās izraut uzvaru.

Sacensībās „Baldone/LSPA” komanda tika ielozēta vienā apakšgrupā ar „Kurši/Livonia”, kas ir 3.spēcīgākā komanda Baltijā un Valmieras „Fēnikss”. Pirmājā apakšgrupas spēlē tika izcīnīta uzvara pār „Fēnikss” komandu ar rezultātu 36:5, bet jau apakšgrupas otrajā spēlē „Baldone/LSPA” atstāja „sausā” ar rezultātu 17:0 turnīra favorītus „Kurši/Livonia”. Pusfinālā mūsu komanda tikās ar „Autowelt/Livonia”. Spēles pirmajās minūtēs valdīja neliels apjukums laukumā, kuru veiksmīgi izmantoja pretinieki un īsā laikā panāca rezultātu 0:17, tomēr pēc lieliska „comeback” realizācijas „Baldone/LSPA” svinēja uzvaru ar 28:17.

Fināla spēle, kā jau bija gaidāms, sākās ar “LDE/Miesnieki” spēlētāju ofensīvu, kas deva arī punktus un pretinieki panāca 5:0. Savukārt „Baldone/LSPA” atbildēja ar Elmāra Šefanovska piezemējumu un Kristapa Jakuša realizācijas sitienu un rezultāts kļuva 5:7. Nākamie punkti tika pieskaitīti miesnieku ailītē 10:7 un ar šādu rezultātu arī beidzās pirmais puslaiks. Otrā puslaika sākumā pēc neveiksmīga sitiena ar kāju „LDE/Miesnieki” panāca 17:7, uz ko Elmārs Šefanovskis vēlreiz atbildēja ar piezemējumu un Kristaps Jakušs precīzi izpildīja realizāciju. Rezultāts kļuva 17:14, tomēr pēdējā uzbrukumā veiksmīgāki bija „LDE/Miesnieki”, kas svinēja uzvaru ar 24:14.