Uz sākumu Jaunumi Studentiem Erasmus – Robinsona Krūzo cienīgs piedzīvojums
Erasmus – Robinsona Krūzo cienīgs piedzīvojums Drukāt
Otrdiena, 08 maijs 2012 08:16

220px-Erasmus_logo.svgAPSVEICAM mūsu studentes Aigu Dombrovsku un Līgu Laimiņu ar uzvaru ERASMUS konkursā! 

 Erasmus ir grābeklis, uz kura gribas uzkāpt vairākkārt, Robinsona Krūzo cienīgs piedzīvojums, pūpolpēriens svētdienas rītā vai bezizmēra zeķe, kas der ikvienam. Tas, kurš izdomāja Erasmus programmu, viennozīmīgi ir pelnījis Nobela prēmiju – ar šādiem vārdiem Erasmus programmu raksturo paši tās dalībnieki un pieredzes stāstu konkursa „ES. Es pats. Un ERASMUS.” laureāti.

 

 

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) organizētajā stāstu, fotogrāfiju un video konkursā „ES. Es pats. Un ERASMUS.”, kasaprīlī interneta vietnē Facebook, 76 dalībnieki iesniedza savas pieredzes atspoguļojumus. Tie uzskatāmi apliecina Erasmus plašās iespējas un nozīmi dalībnieku profesionālajā un personiskajā izaugsmē.

Darbus katrā kategorijā vērtēja VIAA un Erasmus studentu atbalsta organizācijas Latvijā „ESN Riga” pārstāvji, kā arī interneta lapas apmeklētāji. Par uzvarētājiem tika atzīti:

Stāsts:
1. vieta: Gundega Elvika
2. vieta: Aiga Dombrovska
3. vieta: Dace Suveizda
Foto:
1. vieta: Linda Zariņa
2. vieta: Katrina Dimanta
3. vieta: Viktorija Valujeva
Video:
1. vieta: Ieva Briede
2. vieta: Jānis Bukšs
3. vieta: Līga Laimiņa

Pirmo vietu ieguvēji balvā saņems iPod nano, bet 2. un 3.vietas ieguvēji biļetes uz mūzikas festivālu „Positivus 2012”. Laureātiem balvas tiks pasniegtas konferencē „Erasmus programma un Boloņas process – to loma izglītības procesa internacionalizācijā”, kas notiks 2012.gada 17.maijā.

Ar konkursa uzvarētāju un citu dalībnieku pieredzes stāstiem iespējams iepazīsties Facebook: „ERASMUS 25 Latvija”. Iespaidīgākos stāstus, video un fotogrāfijas varēs apskatīt arī mobilajā informācijas stendā „Erasmus vēstnieki” Eiropas Savienības Dārza svētkos 12. maijā Vērmanes dārzā. Pēc tam stends uzsāks savu ceļojumu pa Latvijas pilsētām.

Pieredzes stāstu konkurss „ES. Es pats. Un ERASMUS.” notika par godu Erasmus 25.gadadienai, ko šogad Latvijā svin ikviens šīs programmas bijušais un potenciālais dalībnieks.

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv