Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes Sveicam jubilejā!!!
Sveicam jubilejā!!! Drukāt
Otrdiena, 08 maijs 2012 07:47

_DSC0268_875x1200

 

Šī gada 23.aprīlī dekāns, profesors ARVILS LIELVĀRDS kopā ar draugiem un kolēģiem no akadēmijas un Latvijas Peldēšanas federācijas svinēja nozīmīgu dzīves jubileju.

Augstskolas kolektīva vārdā rektors, profesors Jānis Žīdens, godinot gaviļnieku, pasniedza pateicības rakstu „Par ieguldījumu topošo sporta speciālistu sagatavošanā un sakarā ar nozīmīgo jubileju”, bet Latvijas Peldēšanas federācijas pārstāvis - atzinības rakstu „Par ilggadīgu ieguldījumu peldēšanas sporta treneru sagatavošanā un peldēšanas sporta attīstīšanā Latvijā”.

Jubilāru sumināja Senāta priekšsēdētājs, profesors Uldis Grāvītis, arodorganizācijas priekšsēdētājs, docents Andris Pimenovs, Peldēšanas katedras kolektīvs un citi kolēģi. Oriģinālu dāvanu, basketbola bumbu no ziediem un konfektēm kopā ar pateicības vārdiem par ilglaicīgu un sekmīgu sadarbību, jubilāram pasniedza docents Jānis Rimbenieks.

Lai jubilāram laba veselība, darba spars un sportiska veiksme visās dzīves jomās!

Fotogrāfs A.Pimenovs

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv