Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes Apsveicam LSPA džudistus!
Apsveicam LSPA džudistus! Drukāt
Ceturtdiena, 03 maijs 2012 09:41

_DSC0764Š.g. 28.- 29. aprīlī Saldū norisinājās 3.starptautiskais džudo turnīrs „Saldais džudo 2012”, kurā piedalījās 560 dažāda vecuma un dzimuma džudisti – bērni, jaunieši un pieaugušie. Sacensības organizēja Saldus Džudo klubs, kuru vada Gatis Baumanis (LSPA absolvents, pedagoģijas maģistrs), sadarbībā ar Latvijas Džudo federāciju. Cīņas notika vienlaicīgi uz sešiem tamtami.

Jautājot sacensību sekretārei Regīnai Fonorjovai (LSPA absolvente, pedagoģijas maģistre), vai būs iespējams tikt galā ar tik apjomīgu darbu, viņa atbildēja to palīdzēs realizēt Latvijas Džudo federācijas rīcībā esošā datorprogramma.

Patīkami bija redzē ka sacensībās ar saviem audzēkņiem līdzās pieredzes bagātajiem treneriem piedalās arī mūsu akadēmijas absolventi – jaunie treneris Agris Draviņš, Dainis Juzups, Māris Dembovskis, Sergejs Girko, Ivo Alksnis, Einārs Pimenovs.

Mūsu akadēmiju sacensībās pārstāvēja 5 LSPA Džudo skolas sportisti un 3 no viņiem izcīnīja medaļas svara kategorijā -81 kg:

1.vieta             Uldim Borskim (3.1.grupas students)

2.vieta             Ventim Beķerim (2.1.grupas students)

3.vieta             Normundam Piparam

Uldim bija jāstartē 4 cīņās un visas viņš uzvarēja tīri ar augstāko rezultātu 10:0. Divas cīņas uzvarēja ar piecirtieniem, vienu ar metienu pār plecu un vienu ar dramatisku žņaugšanas tvērienu. Tas liecina, ka Uldim ir plašs sacensību tehniskais arsenāls un iespējas parādīt labu sniegumu arī turpmākajās sacensībās.

Informāciju apkopoja un fotografēja doc. A. Pimenovs

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv