Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes Aicinājums uz Lielo talku
Aicinājums uz Lielo talku Drukāt
Otrdiena, 17 aprīlis 2012 12:24

l_9453_talkas_logo

 

Sestdien, 21. aprīlī visā Latvijā notiks Lielā talka, kurā aicinām iesaistīties arī Tevi, un kopā ar savu ģimeni, kolēģiem un daudziem citiem pozitīviem cilvēkiem doties palīdzēt CSDD uzkopt Motormuzeja un Biķernieku trases apkārtni.

Biķernieki ir daudzu rīdzinieku un Rīgas viesu iecienīta atpūtas vieta, kas diemžēl lielās cilvēku plūsmas dēļ ir arī piemēslota, un ir nepieciešama arī mūsu palīdzība apkārtnes uzkopšanā.

Visi talcinieki tiks nodrošināti ar cimdiem un visiem nepieciešamajiem darba rīkiem, kā arī atspirdzinājumiem pēc darba. Lai prieks par paveikto būtu vēl lielāks, visi reģistrētie talcinieki varēs sestdien vai citā dienā nedēļas laikā apmeklēt Motormuzeju bez maksas.

Lai mēs varētu sagādāt nepieciešamo cimdu, pīrādziņu un citu svarīgo lietu skaitu, lūgums informāciju par savu (un arī savu tuvinieku, ja tādus vēlies aicināt līdzi) dalību talkā līdz 19.aprīlim plkst.12:00 atsūtīt uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Tiekamies sestdien, 21. aprīlī, plkst. 10:00 netālu no Motormuzeja – S. Eizenšteina ielā 4 (pie Biķernieku kompleksās sporta bāzes).

Droši ņem līdzi arī bērnus un citus ģimenes locekļus – ikviena darba roka būs noderīga!

Filiāles „Citadele” Korporatīvo komunikāciju daļa un LSPA students Andris Skangalis

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv