Uz sākumu Jaunumi Studentiem Tiek izsludināta pieteikšanās studentu un skolēnu sadarbības programmā „Lakstīgala”
Tiek izsludināta pieteikšanās studentu un skolēnu sadarbības programmā „Lakstīgala” Drukāt
Piektdiena, 13 aprīlis 2012 07:53

esf

Eiropas Sociālā fonda projekts
„Atbalsta programmu izstrāde un īstenošana sociālās atstumtības riskam pakļauto jauniešu atbalsta sistēmas izveidei”
(Vienošanās Nr.2010/0328/1DP/1.2.2.4.1/10/IPIA/VIAA/002)

Tiek izsludināta pieteikšanās studentu un skolēnu sadarbības programmā „Lakstīgala”

Latvijas Universitāte sadarbībā ar 6 Latvijas augstskolām, 5 nevalstiskajām organizācijām un Valsts izglītības satura centru piedāvā studentiem pieteikties programmā „Lakstīgala”, kuras mērķis ir studentiem un jauniešiem sadarbojoties, veicināt jauniešu sociālo prasmju pilnveidi un noturīgu interešu veidošanos. Programmas īstenošanas laiks ir no 2012. gada aprīļa līdz 2013. gada maijam.


Programmā „Lakstīgala” mentors (students) un jaunietis (skolēns, 8-14.g.v.) sadarbosies, tiekoties vienu reizi nedēļā un pavadot kopā 2-3 stundas. Mentora uzdevums ir pēc paša izstrādāta un ar augstskolas pasniedzējiem saskaņota plāna rosināt jaunieša interesi par notiekošo kultūrā un sabiedriskajos procesos, kā arī sekmēt priekšstatu veidošanos par savstarpējām attiecībām, draudzību, mācīšanos. Programmas darbības laikā mentors raksta dienasgrāmatu, kurā tiek atspoguļotas viņa darbības, jaunieša attieksmes maiņa, izmaiņas uzvedībā un mācībās.

Mentors (students) strādās ar skolēnu 6 mēnešus, sākot no 2012.g. septembra mēnesi.
Programmā aicināti pieteikties pedagoģijas, psiholoģijas un izglītības zinātņu (arī sporta zinātnes) studenti, kuri ir motivēti individuāli strādāt ar „riska” skolēniem (8-14.g.v.) un kuri ir gatavi veikt brīvprātīgu darbu. Studenti varēs tikt iekļauti programmas realizācijā tikai konkursa kārtībā.

Ja izdarīsiet savu izvēli, nosūtiet motivācijas vēstuli, kurā atspoguļota līdzšinējā personiskā pieredze darbā ar „riska” bērniem/jauniešiem vai cita attiecināma pedagoģiskā vai brīvprātīgā darba pieredze, uz e-pastu: Lindai Danielai - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu un motivācijas vēstules kopiju LSPA asoc. prof. Žermēnai Vaznei ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ) līdz 23.aprīlim. Motivācijas vēstules apstiprināšanas gadījumā, sekos individuālās pārrunas.

Atbildi par atlases rezultātiem un dalību programmā mentors saņems elektroniski līdz 15.maijam. Pozitīvas atbildes saņemšanas gadījumā ar mentoru tiks slēgts darba līgums. Mentors saņems arī ikmēneša atalgojumu, kas tiks atrunāts līguma slēgšanas gadījumā.

Plašāku informāciju par Eiropas Sociālā fonda projekts „Atbalsta programmu izstrāde un īstenošana sociālās atstumtības riskam pakļauto jauniešu atbalsta sistēmas izveidei” (Vienošanās Nr.2010/0328/1DP/1.2.2.4.1/10/IPIA/VIAA/002) meklējiet mājas lapā: www.atbalsts.lu.lv vai sazinoties ar Jūliju Zagorsku ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ; t.25544380) vai prof. Ilzi Ivanovu ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ; t. 29575809).

Šī ir unikāla iespēja ikvienam studentam pārbaudīt savas spējas un zināšanas darbā ar jauniešiem, palīdzēt tiem, kuriem tas ir nepieciešams, paplašināt savas zināšanas un nodot tās arī citiem.

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv