Uz sākumu Jaunumi

AktualitātesLatvijas ziemas čempionāts vieglatlētikā 2011.gada 12. – 13.februāris, Kuldīga

Drukāt

Kārtējais Latvijas ziemas čempionāts spēcīgākos vieglatlētus pulcēja Kuldīgā. Sportisti no visiem novadiem ieradās noskaidrot, kurš ir spēcīgākais sezonas pēdējās un nozīmīgākajās sacensībās.

Pirmie startēja lodes grūdēji. Jau pirmajā mēģinājumā par līderi ar jaunu personisko rekordu 17,05m kļuva LSPA maģistratūras 2.st.g. students Oskars VAISJŪNS (Jelgavas nov. SC). Latvijas spēcīgākajam lodes grūdējam LSPA prof.st.progr.1.st.g. studentam Mārim URTĀNAM (Cēsis) pirmais mēģinājums neveiksmīgs, tomēr sacensību gaitā visos veiksmīgajos mēģinājumos pārāks bija Māris. Visos mēģinājumos lode lidoja tālāk par 19m, bet vienā no mēģinājumiem tā piezemējās 20,09m tālu. Sestajā mēģinājumā Oskaram izdevās raidīt lodi vēl tālāk nekā pirmajā mēģinājumā un izcīnīt 2.vietu ar jaunu personisko rekordu 17,23m. Māris kļuva par šī gada Latvijas čempionu lodes grūšanā un izpildīja kvalifikācijas normatīvu 2011.gada Eiropas čempionātam telpās. Apsveicam arī abu sportistu trenerus – Māra – Guntaru Gailīti (MSĢ) un Oskara – Valentīnu Smoču (MSĢ)!

Lasīt tālāk...
 

Vadošie izglītības speciālisti var pieteikties Eiropas stipendijām

Drukāt

Eiropas Komisija ir izsludinājusi ikgadējo konkursu Mūžizglītības programmas Mācību braucieniem un aicina vadošos izglītības speciālistus pieteikties profesionālās pilnveides un pieredzes apmaiņas pasākumiem 33 valstīs. Latvijai šogad ir iedalīta 31 stipendija ar kopējo finansējumu 49 000 eiro.

Mācību braucieni ir maksimums nedēļu ilga informācijas, pieredzes un ideju apmaiņa starp Mūžizglītības programmas dalībvalstu izglītības vadošajiem speciālistiem. Programmas dalībnieki var apmeklēt izglītības iestādes, piedalīties lekcijās, apspriedēs un diskusijās par noteiktu izglītības politikas vai ar izglītības sistēmas jautājumiem saistītu tēmu.

Lasīt tālāk...
 

Ķīnas Tautas Republikas (ĶTR) valdības stipendijas

Drukāt

Ķīnas Tautas Republikas (ĶTR) valdība piedāvā Latvijas studentiem trīs stipendijas studijām un pētniecībai Ķīnā 2011./2012.akadēmiskajā gadā.
Pieteikšanās termiņš – 2011. gada 7. marts

 

Lietuvas valdības stipendijas studijām, pētniecībai un vasaras kursiem Lietuvā

Drukāt

Lietuvas Republikas Izglītības apmaiņas un atbalsta fonds piedāvā stipendijas studijām un pētniecībai Lietuvas augstskolās un dalībai lietuviešu valodas un kultūras vasaras kursos.
Pieteikties var tikai Latvijas augstskolu studenti (izņemot pēdējā kursa studentus), pētnieki un mācībspēki.
2011./2012.akadēmiskajā gadā iespējams iegūt šādas stipendijas:

Lasīt tālāk...
 

Latvijas ziemas čempionāts vieglatlētikā 12.,13.februārī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā

Drukāt

Detalizēta informācija www.lat-athletics.lv - nolikums, sacensību programma, u.c.

LCh2011_small

 
234 lapa no 249
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv