Uz sākumu LSPA Sporta klubs

Jaunumi

SĀKUSIES NOMINANTU IZVIRZĪŠANA LSPA KONKURSAM "GADA SPORTA LAUREĀTS 2017"

Drukāt

 

Cienījamie LSPA studenti, docētāji, darbinieki un Akadēmijas atbalstītāji! LSPA Sporta klubs 25.maijā ielūdz Jūs uz septīto "LSPA GADA SPORTA LAUREĀTS 2017" konkursa apbalvošanas ceremoniju, kas notiks pulksten 15.10, LSPA konferenču zālē (216.telpa). LSPA Gada sporta laureāta balvas pasniedz 14 nominācijās. LSPA struktūrvienības, studenti, akadēmiskais personāls un darbinieki nominantius piesaka līdz 22. maijam.

 

Lasīt tālāk...
 

12 EKSTRĒMAS STUNDAS MEŽĀ, UN 2.VIETA SPORTA TŪRISMA SACENSĪBĀS “LĀČPLĒŠA KAUSS”

Drukāt

Rallija starts

22. un 23. oktobrī LSPA sporta tūrisma komanda - Luīze Bebriša Fedotova, Ance Anete Fimbauere, Klāvs Ģērmanis un Emīls Jānis Nemše, izcīnījusi 2.vietu Latvijas Jaunatnes sporta tūrisma federācijas čempionāta 4.posmā, kas vienlaicīgi bija arī Lāčplēša dienai veltīta sporta tūrisma sacensība “Lāčplēša kauss”.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDENTI GATAVI KRĪZES SITUĀCIJĀM. NACIONĀLO BRUŅOTO SPĒKU IZTURĪBAS SACENSĪBĀ "KADETU TAKAS 2016" 2.VIETA

Drukāt

Kadetu takas 2016

Lai pārbaudītu Latvijas augstskolās studējošo komandas darbaspējas stresa situācijās, kā arī katra individuālo psiholoģisko un fizisko noturību krīzes situācijās, Nacionālo Bruņoto spēki jau trešo gadu organizēja pasākumu "Kadetu takas 2016", kurā piedalījās septiņas Latvijas augstskolu komandas. LSPA 2.kursa studentu komanda šajās sacensībās izcīnīja godpilno 2. vietu un ceļojošo trofeju, kā "Labākais Pēddzinis 2016". Pirmo vietu izcīnīja Latvijas universitāte Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes studentu komanda.

Lasīt tālāk...
 

MŪSU DĀMAS LATVIJAS UNIVERSIĀDĒ IZCĪNA 3.VIETU PLUDMALES VOLEJBOLA TURNĪRĀ

Drukāt

14708223 10209764186652993 4288379555033685810 n16.oktobrī Latvijas Universiādes pludmales volejbola turnīrā LSPA pārstāvēja divas vīriešu un viena sieviešu komanda. Vislabāk no mūsu spēlētājiem veicās dāmām - Laurai Petrovičai (absolvente) pārī ar Adrienn Czene “ERASMUS+” apmaiņas programmas 3. kursa fizioterapijas studenti no Ungārijas Fiziskās izglītības universitātes, kuras izcīnīja 3.vietu, pārspējot Latvijas Lauksaimniecības universitātes komandu.

Universiādes turnīrā piedalījās 22 komandas no 6 Latvijas augstskolām – 10 sieviešu un 12 vīriešu komandas.

Lasīt tālāk...
 

AR SACENSĪBĀM PLUDMALES VOLEJBOLĀ ATKLĀS LATVIJAS UNIVERSIĀDES 27.SEZONU!

Drukāt

Latvijas universiade plakats 2016-mLatvijas Augstskolu sporta savienība (LASS) šo svētdien – 16.oktobrī, dos startu Latvijas Universiādes 27.sezonai. Sezona sāksies ar studentu sacensībām pludmales volejbolā, kas no pulksten 10:00 risināsies Rīgā, “Elektrum” Olimpiskajā sporta centrā.

Studiju gada laikā Latvijas augstskolu studentiem ir iespēja startēt un pārstāvēt savu augstskolu 27 dažādos sporta veidos, jau tradicionāli sacenšoties kā par individuālām uzvarām, tā arī par stiprākās augstskolas titulu un kopvērtējuma kausu. Plānots, ka visos sporta veidos kopumā piedalīsies vairāk nekā 500 studējoši sportisti.

Lasīt tālāk...
 

LSPA KOMANDAI 2.VIETA XXIV UNIVERSIĀDES SACENSĪBĀS SVARU STIEŅA SPIEŠANĀ GUĻUS

Drukāt

Zageris26.oktobrī LSPA telpās norisinājās Latvijas XXIV Universiādes sacensības svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma. Kā katru gadu, arī šogad teicamu rezultātu rādīja daudzskaitlīgā LSPA atlētu komanda, kura kopvērtējumā izcīnīja godpilno 2.vietu, piekāpjoties vien Rīgas Stradiņa universitātes studentu komandai.

Lasīt tālāk...
 

XXIX SELL studentu spēles norisināsies Rīgā 2013.gada 24. - 26. maijā

Drukāt

SELL GAMES 2013 webAr moto “Students, emocijas, dzīves stils, mīlestība”

XXIX SELL studentu spēles norisināsies Rīgā

2013.gada 24. - 26. maijā

WWW.SELLGAMES2013.EU

Tradicionāli SELL studentu spēles būs viens no lielākajiem un visplašāk pārstāvēto starptautisko studentu sporta notikumiem Baltijas valstīs, protams, arī Latvijā. Spēles ik gadu rīko viena no SELL valstīm (Somija, Igaunija, Latvija un Lietuva).

XXIX SELL spēles norisināsies Rīgā, no 2013.gada 24. līdz 26. maijam un sacensības norisināsies vairāk nekā 15 sporta veidos: vieglatlētika, badmintons, basketbols, šahs, florbols, futbols, džudo, orientēšanās sports, spēka trīscīņa, regbijs, peldēšana, galda teniss, volejbols, svarcelšana, cīņa (brīvā cīņa, brīvā cīņa sievietēm, grieķu-romiešu cīņa).

SELL spēles notiek saskaņā ar FISU un EUSA nosacījumiem.

Lasīt tālāk...
 

Latvijas XXIII Universiāde 2012/2013 svarbumbu celšanā Rīga. Skolas iela 11 (16.03.2013.)

Drukāt

LSPA smagatlētikas, boksa un cīņas katedra pateicas visiem svarbumbu celšanas komandas dalībniekiem par startiem

Latvijas XXIII Universiādē.

Universiade 2013 Majaslapai

Universiādes medaļu ieguvēji
No kreisās puses: Melderis Edgars; Liepiņš Ivo; Jansons Artūrs; Lesčinskis Māris; Makejevs Alvis; Jansons Toms; Getmančuks Edgars.

 2013. gada 16. martā Rīgā, RTU sporta bāzē Skolas ielā 11, notika Latvijas XXIII Universiāde svarbumbu celšanā. LSPA komandu pārstāvēja 20 sportisti (Liepiņš Ivo; Jansons Artūrs; Pujats Mārtiņš; Elksnis Edgars; Oliņš Armands; Lesčinskis Māris; Bistrovs Vitālijs; Liepiņš Raimonds; Šemjakovs Andrejs; Blūms Artis; Makejevs Alvis; Jansons Toms; Avdejevs Ņikita; Markovs Jurģis; Gabranovs Raivis; Čodars Aigars; Vanags Kārlis; Melderis Edgars; Gruzds Edijs; Getmančuks Edgars). LSPA svarbumbu celšanas komanda šajās sacensībās izcīnīja 8 godalgas. Par Universiādes čempioniem kļuva Liepiņš Ivo un Lesčinskis Māris. Otrās vietas savās svara kategorijās ieguva Jansons Toms un Getmančuks Edgars, bet trešās vietas izcīnīja Jansons Artūrs, Liepiņš Raimonds, Makejevs Alvis un Melderis Edgars. Sacensībās piedalījās 8 augstskolas (RTU; LSPA; LLU; DU; Ventspils augstskola; Juridiskā koledža; Latvijas Biznesa koledža; Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža ) un kopvērtējumā LSPA komanda ieņēma 2. vietu.

Lasīt tālāk...
 

LSPA basketbolisti - līderi divos Latvijas čempionātos

Drukāt

2LSPA vīriešu basketbola komanda ar ļoti labiem panākumiem 2012.-2013.gada sacensību sezonā startē divos nozīmīgos Latvijas čempionātos – Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijā (LBL) un Studentu Basketbola līgā (SBL).

LBL2 čempionātā piedalās 15 komandas un sacensības norisinās vairākos apļos. Situācija čempionātā uz 6.02.2013. apliecina, ka mūsu komanda 20 spēlēs ir izcīnījusi 17 uzvaras, 3 piedzīvoti zaudējumi un ar 37 punktiem atrodas 1.vietā. Savukārt, komandas spēlētājs JĀNIS POZŅAKS ir atzīts par LBL2 janvāra labāko spēlētāju (vidējie rādītāji 1 spēlē: iegūtie punkti 19, izcīnītās atlēkušās bumbas 11, rezultatīvas piespēles 4, darbības efektivitāte 25).

lbl2

Lasīt tālāk...
 

LSPA volejbolistes gatavas sacensties Amatieru līgā

Drukāt

10.novembrī LSPA sporta zālē norisināsies Latvijas Amatieru līgas sieviešu volejbola komandu sacensības.

Sacensību kalendārs:

  • 11:00 LSPA – LU
  • 12:00 SK RTU – VK Ezerzeme
  • 13:00 VK Ezerzeme – LSPA
  • 14:00 LU – SK RTU

Aicinām skatītājus un akadēmijas sieviešu volejbola komandas atbalstītājus!

 

 
1 lapa no 3

Vārda dienas

Gundars, Knuts, Kurts

Reklāma