Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes

Pētniecība

DOCENTE INGRĪDA SMUKĀ STARPTAUTISKĀ KONFERENCĒ STĀSTA PAR NEMATERIALĀ KULTŪRAS MANTOJUMA SAGLABĀŠANU UN IZMANTOŠANU REKREĀCIJĀ

Drukāt

Ingrida Smuka Polija 2015LSPA docente Ingrīda Smukā no 9-10.oktobrim, Polijā - Biala Podlaskā, piedalījās un pārstāvēja mūsu Akadēmiju starptautiskā tūrisma un rekreācijas konferencē, kurā notika pieredzes un pētījumu apmaiņa par kultūras tūrisma potenciālu un izmantošanas iespējām rekreācijas darbā. Ingrīda Smukā konferencē piedalījās ar ziņojumu plenārsēdē: "Nematerialā kultūras mantojuma saglabāšana un izmantošana tūrismā un rekreācijā".

Lasīt tālāk...
 

LSPA REKREĀCIJAS SPECIĀLISTI STUDIJU VELOPĀRGĀJIENĀ IEPAZĪSTS KOKNESI, AIZKRAUKLI UN SKRĪVERUS

Drukāt

velopargajiens 2015Sestdien - 3.oktobrī, LSPA studenti kopā ar docētājiem devās 4. kursa topošo rekreācijas speciālistu rīkotajā mācību velopārgājienā „Koknese-Aizkraukle-Skrīveri”, kur pa lauku un meža ceļiem nobrauca 50 kilometrus garu distanci, kas nesagādāja lielas grūtības velopārgājiena dalībniekiem.

Lasīt tālāk...
 

LSPA ASOC.PROF. ŽERMĒNA VAZNE UNGĀRIJĀ LASA LEKCIJAS SPORTA PSIHOLOĢIJĀ

Drukāt

Z Vazne Agota LenartLSPA Teorijas katedras asociētā profesore Žermēna Vazne „Erasmus+” pasniedzēju mobilitātes ietvaros no 24. līdz 28. septembrim lasīja lekcijas sporta psiholoģijā Budapeštas Fiziskās izglītības universitātē studentiem, kā arī iepazinās ar Sporta Psiholoģijas departamenta docētāju darbu un pētījumiem.

Lasīt tālāk...
 

LSPA PĀRSTĀVJI PIEDALĀS LATVIJAS ZINĀTNEI NOZĪMĪGĀ FORUMĀ "LATVIJAS ZINĀTNE – KĀ SASNIEGT IZCILĪBU?”

Drukāt

LZP logo 2015Latvijas Zinātnes padome sadarbībā ar Latvijas Universitāti (LU) piektdien - 9.oktobrī, plkst.11.00, Latvijas Universitātes Lielajā aulā (Raiņa bulvārī 19) rīko forumu "Latvijas zinātne – kā sasniegt izcilību?”. Mūsu Akadēmiju šajā – Latvijas zinātnei tik nozīmīgajā, notikumā pārstāvēs LSPA zinātņu prorektors, profesors Juris Grants, Senāta priekšsēdētājs, profesors Uldis Grāvītis un pētnieks, LSPA doktorants Edgars Bernāns.

Lasīt tālāk...
 

LSPA PIELĀGOTO FIZISKO AKTIVITĀŠU PĀRSTĀVJI PIEDALĀS VIRDŽĪNIJAS UNIVERSITĀTES PROF. MARTINA BLOKA VIESLEKCIJĀ KAUŅĀ

Drukāt

Klavina Lietuva2 20155.oktobrī LSPA bakalaura un maģistratūras programmas veselības aprūpē studenti apmeklēja Lietuvas Sporta Universitāti (LSU), lai piedalītos Virdžīnijas universitātes (ASV) profesora Martina Bloka vieslekcijā par pielāgotām fiziskām aktivitātēm skolas vidē. Prof. Bloks ir arī Starptautiskās federācijas pielāgotās fiziskās aktivitātēs prezidents un žurnāla “Palaestra” galvenais redaktors.

Lasīt tālāk...
 

LTV1 „SPORTA STUDIJA”: VEF RĪGA BASKETBOLISTI IZIET TESTUS LSPA PĒTNIECĪBAS LABORATORIJĀ

Drukāt

Sporta studijaSeptembra beigās Latvijas Televīzijas „Sporta studija” viesojās LSPA Funkcionālās diagnostikas un fizisko īpašību pētniecības laboratorijā, kur vēroja VEF Rīga basketbolistu fiziskās sagatavotības testēšanu, kuru sportistiem veic profesors Leonīds Čupriks.

Lasīt tālāk...
 

ASTOŅI LSPA PĀRSTĀVJI PIEDALĪJUŠIES STARPTAUTISKAJĀ REKREĀCIJAS SPORTA VEIDU VASARAS SKOLĀ – OSRESS 2015

Drukāt

Vasaras skola 2015

Jau sesto reizi norisinājusies rekreācijas sporta veidu starptautiskā Vasaras skolo „OSRESS 2015 - OUTDOOR SPORTS AND RECREATION EDUCATION SUMMER SCHOOL”. Šogad ar devīzi “Alternatīvais sports brīvā dabā”. Šogad vasaras skola notika no 14.  līdz 19. septembrim Spānijā, Malagā.

Lasīt tālāk...
 

VARŠAVAS FIZISKĀS IZGLĪTĪBAS UNIVERSITĀTES REKREĀCIJAS SPECIĀLISTI DALĀS PIEREDZĒ AR LSPA STUDENTIEM

Drukāt

IMG 8369

No 22. – 23.septembrim Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju darba vizītē apmeklēja Jozefa Pilsudska Varšavas fiziskās izglītības universitātes docents Pavels Rozanskis un Polijas armijas pulkvežleitnants, Ph.D. Andžejs Tomčaks.

Lasīt tālāk...
 

LSPA SPORTA PSIHOLOĢIJAS EKSPERTE ŽERMĒNA VAZNE LASA LEKCIJAS LIETUVAS MAĢISTRANTIEM

Drukāt

Sporta Universitate

LSPA Teorijas katedras asociētā profesore Žermēna Vazne „Erasmus+” pasniedzēju mobilitātes ietvaros no 16. līdz 18. septembrim lasīja lekcijas Lietuvas Sporta universitātes (Kauņa) maģistrantūras studentiem sporta psiholoģijā.

Lasīt tālāk...
 

LSPA VIESOJAS ĀRSTS REHABILOTOLOGS JULĪ TREGERS NO IZRAĒLAS

Drukāt

Izraela docetajs 2015

18.septembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) viesojās ārsts rehabilotologs Julī Tregers (Iuly Treger) ar kundzi. Viesis no Izraēlas tikās ar LSPA maģistratūras programmas “Pielāgoto fizisko aktivitāšu specialists rehabilitācijā” studentiem, sporta medicīnas un fizioterapijas katedras vadību, kā arī ar Kinezioloģijas pētniecības laboratorijas vadītāju Annu Zušu.

Lasīt tālāk...
 
10 lapa no 22
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs