Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes

Pētniecība

LSPA MĀCĪBSPĒKI, AKADĒMIJAS JUBILEJĀ, SAŅEM APBALVOJUMUS

Drukāt

160906 lspa jubileja 088Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) 95. gadadienas svinīgajā pasākumā, kas 6.septembrī norisinājās Dailes teātrī, virknei augstskolas docētāju pasniegti valsts institūciju apbalvojumi.

Lasīt tālāk...
 

5. SEPTEMBRIS - LSPA 95.GADADIENAI VELTĪTA ZINĀTNISKI PRAKTISKĀ KONFERENCE

Drukāt

LSPA KONFERENCE 95Atzīmējot Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) 95.gadadienu, pirmdien – 5.septembrī, no pulksten 9:30 līdz 16:20, LSPA telpās, notiks Akadēmijas rīkota zinātniski praktiskā konference „Zinātne praksē”, kuras laikā notiks jaunās Fizisko darbaspēju pētniecības laboratorijas atklāšana un grāmatas „Sporta pedagoģija vakar, šodien, rīt” prezentācija.

Lasīt tālāk...
 

LSPA DOCĒTĀJAS FERNĀTE UN RUDZINSKA AR ZIŅOJUMIEM UZSTĀJUŠĀS 23. EIROPAS IZGLĪTĪBAS PĒTNIECĪBAS KONFERENCĒ

Drukāt

Rudzinska Fernate 2016Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studiju prorektore, asoc. prof. Andra Fernāte un  Vadības un komunikāciju zinātnes katedras docente Ieva Rudzinska ar pētnieciskiem ziņojumiem pedagoģijā,  piedalījās Eiropas izglītības pētniecības konferencē „Vadošais izglītībā: izglītības pētniecības un pētnieku īpašais devums”, kas, no 23. līdz 26. augustam, notika Īrijā, Dublinas Universitātes koledžā. Konferenci jau 23. reizi organizēja Eiropas izglītības pētījumu asociācija.

Lasīt tālāk...
 

PROF. KĻAVIŅA EIROPAS SPORTA ZINĀTNES KOLEDŽU KONGRESĀ VĪNĒ PREZENTĒ LSPA KOORDINĒTO PROJEKTU BĒRNIEM AR INVALIDITĀTI

Drukāt

Klavina Vine 2016No 6. -9. jūlijam, Vīnē (Austrija), norisinājās 21. Eiropas sporta zinātnes koledžu kongress, kurā LSPA profesore Aija Kļaviņa uzstājās ar 20 minūšu ziņojumu par LSPA koordinētā, starptautiskā projekta "Veselības un sociālie indikatori dalībai fiziskās aktivitātēs bērniem ar invaliditāti” norises gaitu un iegūtajiem rezultātiem. Klausītājiem bija īpaša interese par starpdisciplināro pētniecības pieeju projektā un iegūto plašo rezultātu spektru bērniem ar invaliditāti.

Lasīt tālāk...
 

ASOC. PROF. ŽERMĒNA VAZNE RECENZĒ KLAIPĒDAS UNIVERSITĀTES DOKTORANTA DISERTĀCIJU

Drukāt

1-kl

LSPA asociētā profesore Žermēna Vazne 22.jūnijā, Klaipēdas universitātē (Lietuva), kā promocijas padomes eksperte un starptautiska recenzente, piedalījās doktoranta Egidiusa Skarbaliusa promocijas darba „Skolotāja personības virzības ietekme uz sākumskolas skolēnu nacionālo identitāti” (Influence of the orientation of teacher’s personality on the national identity of pupils of the primary school” aizstāvēšanā.

Lasīt tālāk...
 

EIROPAS PIELĀGOTO FIZISKO AKTIVITĀŠU SPECIĀLISTIEM LIELA INTERESE PAR LSPA KOORDINĒTĀ PROJEKTA - BĒRNIEM AR INVALIDITĀTI, NORISES GAITU

Drukāt

IMG 5992

LSPA profesore Aija Kļaviņa, 15. jūnijā, Čehijā, atklāja 13. Eiropas kongresu “Pielāgotās fiziskās aktivitātes”, kurā informēja par LSPA koordinētā starptautiskā pētniecības projekta "Veselības un sociālie indikatori dalībai fiziskās aktivitātēs bērniem ar invaliditāti” norises gaitu, prezentēja jaunizstrādāto starpdisciplināro novērtēšanas modeli bērniem ar invaliditāti, kā arī kongresa dalībniekus iepazīstināja ar pētījuma laikā iegūtajiem bērnu testēšanas rezultātiem.

Lasīt tālāk...
 

ČETRKĀRTĒJAIS OLIMPISKO SPĒĻU DALĪBNIEKS DENISS ČERKOVSKIS AIZSTĀVĒJIS MAĢISTRA DARBU SPORTA ZINĀTNĒ

Drukāt

Cerkovskis aizstavas 2016

15.jūnijā maģistra darbu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) aizstāvējis četrkārtējais Olimpiādes spēļu dalībnieks modernajā pieccīņā Deniss Čerkovskis. Studējot LSPA, Deniss pretendē uz profesionālo maģistra grādu sporta zinātnē ar kvalifikāciju “Fiziskās sagatavošanas vecākais treneris”.

Lasīt tālāk...
 

LSPA MAĢISTRANTŪRU ABSOLVĒS PIRMIE PIELĀGOTO FIZISKO AKTIVITĀŠU SPECIĀLISTI REHABILITĀCIJĀ

Drukāt

IMG 5899

10.jūnijā maģistra darbus aizstāvēja pirmie trīs LSPA maģistratūras programmas veselības aprūpē “Pielāgoto fizisko aktivitāšu speciālists rehabilitācijā” studenti.

Lasīt tālāk...
 

20. JŪNIJĀ LSPA NOTIKS JOGAS PĒTNIECĪBAS SIMPOZIJS “CEĻVEDIS JOGAS INTEGRĀCIJAI SABIEDRĪBĀ AR ATŠĶIRĪGU VĒSTURI UN KULTŪRU”

Drukāt

Jogas simpozijs 2016Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) šogad pirmo reizi tiks atzīmēta Starptautiskā jogas diena. 21. jūnijā Latvija, līdz ar 177 pasaules valstīm, atzīmēs “Starptautisko jogas dienu 2016”. Jau sākot ar 18.jūniju plānota vesela virkne aktivitāšu, bet LSPA 20. jūnijā, pulksten 10:00, organizēs Jogas pētniecības simpoziju “Ceļvedis jogas integrācijai sabiedrībā ar atšķirīgu vēsturi un kultūru – pagātnes, tagadnes un nākotnes perspektīvas”. Mērķis ir iepazīstināt interesentus ar jogu kā ceļu uz ķermeņa, prāta un gara mieru un harmoniju. Ieeja  pasākumos ir bez maksas!

Lasīt tālāk...
 

AR PĒTĪJUMU PAR GARO DISTANČU SKRĒJĒJU TRENIŅU PILNVEIDOŠANU, ELĪNA SVILPE UZVAR LSPA STUDENTU ZINĀTNISKAJĀ KONFERENCĒ

Drukāt

Svilpe7.jūnijā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) 68.Studentu zinātniskajā konferencē “Sporta zinātne studenta acīm”, uzvarējusi bakalaura programmas “Sporta zinātne” 4.kursa studente Elīna SVILPE, kura prezentēja pētījumu “Garo distanču skrējēju treniņu procesa pilnveidošana, izmantojot izturības testu rezultātus”. Elīnas darba vadītājs ir LSPA Fizisko darbaspēju pētniecības laboratorijas vadītājs Edgars BERNĀNS.

Lasīt tālāk...
 
9 lapa no 24
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs

Vārda dienas

Anastasija, Marģers

Reklāma