Studentiem

STUDENTIEM VALENTĪNA DIENAS PRIEKŠVAKARĀ IESPĒJA ATZĪTIES MĪLESTĪBĀ!

Drukāt

IMG 4192Tev nav jābūt dzejniekam, lai uzrakstītu mīlestības vēstuli, dari to no sirds un skaisti, jo mīlestības vēstule ir aizkustinošs un patīkams brīdis gan pašam rakstītājam, gan vēstules saņēmējam. LSPA Studentu pašpārvalde aicina studentus līdz 13.februāra pulksten 12:00 izmantot iespēju un uzrakstīt mīlestības vēstuli savai simpātijai. Turklāt pašpārvalde uzņemas to nogādāt adresātam.

Lasīt tālāk...
 

ŠOGAD UZ LSPA ZIEMAS NOMETNĒM ĒRGĻOS DOSIES 300 LSPA STUDENTI

Drukāt

37300ac5abf63c83f966a8c8f18e2816Cienījamie studenti! Daudziem no Jums šobrīd sācies ne tikai sesijas laiks, bet arī gatavošanās laiks ikgadējai ziemas nometnei Ērgļos. Laikā no 23.janvāra līdz 1.martam LSPA Slēpošanas katedra, studiju programmas ietvaros, organizēs 5 ziemas nometnes ar mērķi studentiem iemācīt slēpošanas prasmes un nometņu mācību.

4.kursa students Imants LASTOVSKIS: „Mans LSPA studiju laika patīkamākais notikums ir Ērgļu nometne, jo tur jutos kā zivs ūdenī - sports, grupu darbi un prezentācijas, mana sviestmaize, tā teikt.”

Lasīt tālāk...
 

ZINĀMS ZIEMAS SESIJAS EKSĀMENU GRAFIKS

Drukāt

LSPA logo mlCienījamie studenti! LSPA pilna laika klātienes studentiem bakalaura programmā „Sporta zinātne” un „Fizioterapija” ziemas sesijas eksāmenu laiks sāksies 19.janvāri un noslēgsies 30.janvārī. Detalizētāk skaties eksāmenu grafikā. Veiksmi mācībās!

 

 

 

 

Lasīt tālāk...
 

BAKALAURA UN MAĢISTRA DARBA RAKSTĪTĀJUS AICINA PIETEIKTIES VIENREIZĒJAI STIPENDIJAI

Drukāt

stip ban137x164Brīvības un Solidaritātes fonds (BSF) izsludina pieteikšanos uz vienreizēju stipendiju 2014./2015. studiju gadā studentiem, kuri raksta bakalaura vai maģistra programmas noslēguma darbu. Pieteikties stipendijai var, aizpildot pieteikšanās anketu un iesniedzot to BSF līdz 2015. gada 1.februārim. Stipendiju konkursa nolikums un pieteikuma anketa ir pieejama www.bsf-latvija.lv. Vienas stipendijas apmērs ir 300 EUR.

Lasīt tālāk...
 

STUDENTU KĀRTĀ IESVĒTĪTI LSPA TOPOŠIE FIZIOTERAPEITI!

Drukāt

LSPA iesvetibas 22.11.14.-11722. novembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studiju programmas „Fizioterapija” klātienes un neklātienes studenti ir saņēmuši savu docētāju svētību un kļuvuši par pilnvērtīgiem Latvijas studentiem. Iesvētības notika LSPA Fizioterapeitu balles laikā, kas Akadēmijā notika PIRMO REIZI un jau tagad izpelnījušās milzīgu atzinību un sajūsmu no studentu un docētāju puses.

Pasākuma pirmajā daļā notika studentu iesvētības. Apmētāšana ar puvušām olām un citas nejaucības studentiem gāja secen.

Lasīt tālāk...
 

STUDENTI KULDĪGAS PUSĒ APGŪST EKSKURSIJU ORGANIZĒŠANAS UN GIDA DARBĪBAS PRASMES

Drukāt

Ekskursija razotnes 2014Sestdien - 8.novembrī, 17 rekreācijas specialitātes 4.kursa studenti sadarbībā ar studiju kursa „Ekskursiju organizēšana un gida darbība” vadītāju, docenti Ingrīdu Smuko, rīkoja vienas dienas  ekskursiju Rīga-Kuldīga-Saldus-Rīga, lai apskatītu dažādas ražotnes Kurzemes novadā.

Lasīt tālāk...
 

SEŠPADSMIT LSPA „SPRĪDĪŠI” SABILĒ

Drukāt

Pargajiens Sabile 2014Šā gada 25. un 26. oktobrī notika divu dienu pārgājiens, ko rīkoja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas 3.kursa topošie rekreācijas speciālisti sadarbībā ar docenti Ingu Liepiņu. Pārgājienā kopumā piedalījās 16 dalībnieki. Pārgājiena maršruts bija, no Rendas līdz Sabilei, aptuveni 40 km garš un tā tēma – Sprīdītis meklē laimi Sabilē!

Lasīt tālāk...
 

4.KURSA REKREĀCIJAS STUDENTI PRAKTISKĀ VEIDĀ APGŪST VELOPĀRGĀJIENU ORGANIZĒŠANU

Drukāt

Velo riepa 2014LSPA 4.kursa rekreācijas specializācijas studenti, sadarbībā ar LSPA asociēto profesoru Ivaru Kravali, sestdien - 11.oktobrī rīkoja vienas dienas velopārgājienu maršrutā  „Ikšķile – Tīnūži – Ogre – Rīga”, kurā piedalījās 17 Akadēmijas studenti. Kopumā pārgājiena laikā ar divriteņiem tika nobraukti vairāk nekā 80 kilometri.

Lasīt tālāk...
 

LSPA 1.KURSA REKREĀCIJAS SPECIĀLISTI NO „ALU CILVĒKIEM” PĀRTOP PAR LSPA STUDENTIEM

Drukāt

Fuksi 2014Šā gada 3.oktobrī mūsu Akadēmijas 4. kursa rekreācijas speciālisti organizēja  jautras iesvētības saviem jaunajiem kolēģiem - 1. kursa rekreācijas speciālistiem. Iesvētību tēma bija „Alu cilvēki”. Dalībniekiem bija dots uzdevums ierasties „alu cilvēku” tērpos un, pasākuma laikā, pārtapt par īsteniem Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studentiem, pildot dažādus uzdevumus.

Lasīt tālāk...
 

ŠAJĀ STUDIJU GADĀ LSPA STUDENTU PAŠPĀRVALDI VADĪS KRISTAPS DVĒSELĪTIS UN ILZE DANČONOKA

Drukāt

LSPA SP vadiba 2014

LSPA Studentu pašpārvaldes (SP) darbu turpmāko gadu vadīs profesionālās bakalaura programmas "Fizioterapija” 2.kursa 6.grupas students Kristaps Dvēselītis, bet viņa vietniece būs bakalaura programmas "Fizioterapija" 2.kursa 5.grupas studente Ilze Dančonoka.

Lasīt tālāk...
 
10 lapa no 33
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs

Vārda dienas

Anastasija, Marģers

Reklāma