Uz sākumu Studējošajiem

Studentiem

RTU AICINA LSPA PIEDALĪTIES STUDENTU KARTINGA KAUSA IZCĪŅĀ. 12.OKTOBRĪ ATLASES SACENSĪBAS

Drukāt

skk 15 plakaatsIkviens students, kurš vēlas pārbaudīt savus spēkus kartinga trasē kopā ar draugiem no savas vai citām augstskolām, no 12. oktobra aicināts piedalīties „Studentu kartinga kausā”. Ja Tev patīk ātrums un azarts un vēlies pārstāvēt LSPA aizraujošās sacīkstēs, piesakies līdz 11. oktobrim www.mehi.lv kartinga kausa sadaļā. Ātrākie sportisti tiksies finālsacensībās 23.oktobrī.

Lasīt tālāk...
 

LSPA SPORTA PSIHOLOĢIJAS KONSULTATĪVAIS CENTRS STUDENTIEM PIEDĀVĀ PSIHOLOGA KONSULTĀCIJAS

Drukāt

Psychological-ConsultationLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas “Sporta psiholoģijas konsultatīvais centrs” sadarbībā ar Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāti šajā mācību gadā piedāvā LSPA studentiem bezmaksas psiholoģiskās konsultācijas un izpēti. Konsultāciju mērķis - noteikt studentam radušos grūtību cēloņus un rast risinājumus tādās jomās, kā studijas, sports un personīgā dzīve.

Lasīt tālāk...
 

8.SEPTEMBRĪ NĀC UZ PIRMO LSPA TAUTAS DEJU KOLEKTĪVA NODARBĪBU!

Drukāt

Tautas dejas 2015Hei, LSPA Studenti! Otrdien – 8.septembrī, Jums ir iespēja pieteikties LSPA tautas deju kolektīvā! Pirmā nodarbība notiks pulksten 17:00, LSPA mazajā vingrošanas zālē (2.stāvs).

Lasīt tālāk...
 

AICINĀM PILNA LAIKA STUDENTUS NOFORMĒT E-TALONU UN SAŅEMT ATLAIDI

Drukāt

e-talonsLSPA pilna laika studējošajiem, kuri vēlas izmantot braukšanas maksas atvieglojumus Rīgas sabiedriskajā transportā, jādodas uz „Rīgas satiksmes” Klientu apkalpošanas centru Brīvības ielā 384b, kas atrodas 12. un 16.trolejbusa galapunktā, pretējā ielas pusē no LSPA, ar personu apliecinošu dokumentu, pagarinātu ISIC studentu karti un personalizētu e-talonu, ja tāds ir.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDENTUS AICINA PIEVIENOTIES „NIKE RIGA RUN” BRĪVPRĀTĪGO KOMANDAI

Drukāt

footer logo nrrAhoj! Ja esi enerģijas pilns un sportisks, tad Tev ir iespēja gūt jaunu pieredzi, kļūstot par „Nike Riga Run” BRĪVPRĀTĪGO PALĪGU. Tieši brīvprātīgie palīgi rūpēsies par daudzo skrējēju un pasākuma dalībnieku labsajūtu, sniedzot atbalstu un rūpējoties par kvalitatīvu pasākuma norisi pat vissīkākajās detaļās. LSPA studenti brīvprātīgo darbam var pieteikties līdz 8.septembrim, pie docentes Antras GULBES,  307.kabinetā vai elektroniski, rakstot e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Lasīt tālāk...
 

LĪDZ 15.SEPTEMBRIM VAR PIETEIKTIES STUDIJU UN STUDĒJOŠĀ KREDĪTIEM 1.SEMESTRIM

Drukāt

Baneris SEB 2015Cienījamie studenti! Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Kredītu piešķiršanas komisija informē, ka studiju un studējošo kredītiem 2015./2016. akadēmiskā gada 1.semestrim var pieteikties līdz 15.septembrim. Pieteikumus kredītiem pieņem LSPA Kredītu piešķiršanas komisijas priekšsēdētājs, docents Verners Mackars, kurš strādā Akadēmijas vieglatlētikas manēžā (telefona nr. 67543437). Pieteikties  var tikai sekmīgie studenti.

Lasīt tālāk...
 

1.KURSA KLĀTIENES STUDENTI VAR SAŅEMT ISIC STUDENTU KARTES

Drukāt

ISIC Cienījamie 1.kursa pilna laika klātienes studenti! Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Studiju departaments informē, ka ISIC studentu kartes, kas vienlaicīgi kalpo arī kā LSPA studentu apliecība, no ceturtdienas - 27.augusta, var saņemt tajā "Swedbank" filiālē, kuru norādījāt kā kartes saņemšanas vietu. ISIC kartes saņemšanai nepieciešams personu apliecinošs dokuments.

 

 

PIEEJAMI 2015.GADA LSPA ABSOLVENTU LIELFORMĀTA FOTO!

Drukāt

Absolventi 2015

Cienījamie Akadēmijas absolventi bakalaura programmās „Sporta zinātne” un „Fizioterapija”! Jau šodien Jums ir iespēja saņemt 2015.gada absolventu lielformāta foto, kas Jūsu personīgajā foto arhīvā būs kā nezūdoša vērtība par Akadēmijā pavadītajiem studiju gadiem kopā ar saviem kursa biedriem un docētājiem.

Lasīt tālāk...
 

VISI LSPA STUDENTI SAŅEM MICROSOFT OFFICE365 PRO PLUS BEZ MAKSAS!

Drukāt

Office 365 LSPA ml

Visi LSPA studenti trešdien - 13.maijā, laipni gaidīti Akadēmijas pirmā stāva foajē no pulksten 11:00 līdz 14:00 apmeklēt Microsoft stendu un saņemt savu bezmaksas Office 365 Pro Plus, kā arī iegūt detalizētu informāciju un palīdzību no Microsoft speciālistiem par bezmaksas Office 365. Aicinām ņemt līdzi savus portatīvos datorus un mobilās ierīces!

Lasīt tālāk...
 

2.KURSS AICNA PIETEIKTIES 13.MAIJA SKRIEŠANAS SACENSĪBĀM „VASARAS NAGLAS”

Drukāt

LSPA 2.kursa studenti aicina LSPA studentus un citus sportistus pieteikties vieglatlētikas sacensībām „Vasaras naglas”, kas notiks trešdien - 13.maijā, pulksten 16:00, LSPA stadionā. Sacensības notiks trīs skriešanas disciplīnās – 100m, 600m un 1500m distancē. Sacensībām var pieteikties līdz 13.maija pulksten 14:00, Vieglatlētikas katedrā vai pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

715423446f35477

 
10 lapa no 34
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv