Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes

Sporta aktualitātes

Par Latvijas Sporta federāciju padomes stipendiju piešķiršanu

Drukāt

Latvijas Sporta federāciju padome 10.11.2010. Valdes sēdē apstiprināja sporta stipendiju konkursa rezultātus. Konkursā bija pieteikti 89 pretendenti no visām Latvijas augstskolām. Ar LSFP Valdes lēmumu sporta stipendijas uz 2010./2011.ak.gadu piešķīra 40 studējošiem, to skaitā 15 mūsu augstskolas studentiem.

Lasīt tālāk...
 

Tradicionālās 5. kursa ieskaites sacensības sporta dejās

Drukāt

13. janvārī plkst. 16:00
vecajā sporta spēļu zālē

dejo

Tradicionālās 5. kursa ieskaites sacensības sporta dejās

noteiksim Labākos, Elegantāko pāri un Skatītāju simpātiju pāri

Apsolām būs skaisti, interesanti un jautri!
Laipni aicināti visi!

Lasīt tālāk...
 

Kuldīgas Katrīnas kauss vieglatlētikā, 07.01.2011., Kuldīga

Drukāt

2011.gada vieglatlētu sacensību ziemas sezona sākās ar jaunām starptautiskām sacensībām – Kuldīgas Katrīnas kausu izcīņu, kas norisinājās Kuldīgas jaunajā vieglatlētikas manēžā. Katrīna ir šo sacensību patronese, vēsturiska persona Kuldīgas vēsturē, kas attēlota arī Kuldīgas ģerbonī. Vakara sacensību programmā elites sportisti cīnījās par sponsoru sarūpētajām balvām un Katrīnas kausu (sievietēm un vīriešiem).

IMG_9657_small

Lasīt tālāk...
 

„Kuldīgas Katrīnas kauss” vieglatlētikā

Drukāt

„Kuldīgas Katrīnas kauss” vieglatlētikā

2011.gada 7.janvarī, Kuldīgā

Pirmo reizi Kuldīgas vieglatlētikas manēžā Kuldīgas novada Sporta skolas vieglatlētikas nodaļa, sadarbībā ar Kuldīgas pilsētas Domi un Latvijas Vieglatlētikas savienību rīko starptautiskas sacensības vieglatlētikā „Kuldīgas Katrīnas kauss”.

Lasīt tālāk...
 

Latvijas čempionāts un Latvijas kausa izcīņas 5. posms svarbumbu celšanā

Drukāt

2010. gada 19. decembrī Nacionālo bruņoto spēku sporta klubā notika Latvijas čempionāts svarbumbu celšanā, kas vienlaicīgi bija arī noslēdzošais 5. posms Latvijas kausa izcīņas kopvērtējumam. Ļoti veiksmīgi startēja LSPA komanda, kuras dalībnieki šajās sacensībās spēja izcīnīt 5 godalgotās vietas!
Par Latvijas Republikas vicečempioniem kļuva Toms Jansons un Ritvars Noviks, savukārt Jurģis Markovs, Alvis Makejevs un Anita Šķēle spēja aizcīnīties līdz godalgotajai 3. vietai.
Stafetē 8 komandu konkurencē LSPA komanda ilgi atradās 3.vietā, taču pašās stafetes izskaņā sīvā konkurencē piekāpās sporta kluba „Ventspils Atlants” sportistiem un finišēja dalītā 4.-5.vietā. Kopsummā stafetes laikā LSPA komandas dalībnieki divas 24 kg smagās svarbumbas uzgrūda 190 reizes, kas ir jauns LSPA rekords.
Veiksmīgam mūsu sportistu startam neizpalika arī kopējais komandas rezultāts. Kopumā šajās sacensībās piedalījās 9 komandas un visiem par lielu pārsteigumu LSPA komanda ierindojās 3. vietā!

Lasīt tālāk...
 

BASKETBOLA TURNĪRS 3.kursa studentiem

Drukāt

2010.gada decembrī trīs dienas abās sporta spēļu zālēs notika ieskaites sacensības basketbolā 3.kursa studentiem. Sacensību nolikums paredzēja, ka katrā komandā ir līdz 9 spēlētājiem, bet spēlēt nedrīkst basketbola specializācijas studenti un citi studenti, ja viņi piedalās sacensībās LSPA basketbola izlases komandas sastāvā. Tāpēc arī nespēlēja Mārtiņš Rozenbergs, kurš kopā ar pārējiem basketbola specializācijas studentiem piedalījās sacensību organizēšanā un tiesāšanā. Galvenais tiesnesis bija Reinis Fabiāns, galvenais sekretārs – Dainis Mikolajs, galvenā sekretāra vietnieks un atbildīgais par sieviešu komandu turnīru – Ervīns Lūsis.

IMG_0937_small

Lasīt tālāk...
 

Ziemassvētku starptautiskais turnīrs boksā

Drukāt

Ziemassvētku  starptautiskais turnīrs boksā

notika

Daugavpilī, 16.-18.12.2010.

Lasīt tālāk...
 

LSPA fFiziskās sagatavotības daudzcīņas sacensības

Drukāt

15.decembrī LSPA manēžā notika tradicionālās Fiziskās sagatavotības daudzcīņas sacensības. Sacensību atklāšanā sportistus uzrunāja IV kursa students Māris Urtāns (Eiropas čempionāta Barselonā 4. vietas ieguvējs).
Vīriešiem uzvarēja II k.students Edvīns Jaudzems, 2.vieta II k.studentam Kasparam Rancānam un 3.vietu ieguva I k.students Aivis Tropiks. Sievietēm uzvarēja I k.studente Līva Rubeze, 2.vieta II kursa studentei Justībei Vīksnai un 3.vietu ieguva I kursa studente Paula Rozenvalde.
Sacensību tiesāšanu nodrošināja V  kursa izvēles kvalifikācijas un III kursa neklātienes TTPP studenti! Paldies tiesnešiem un sacensību dalībniekiem!!!!  Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu!!!

Lasīt tālāk...
 
93 lapa no 96
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv