Uz sākumu Aktualitātes LSPA aktualitātes

Aktualitātes

26. UN 27. JŪLIJĀ IESTĀJEKSĀMENS FIZISKAJĀ SAGATAVOTĪBĀ TOPOŠAJIEM BAKALAURIEM KLĀTIENES STUDIJU UZSĀKŠANAI „SPORTA ZINĀTNĒ”

Drukāt

Samilovs LSPA 2016Trešdien – 26.jūlijā, un ceturtdien -27.jūlijā, notiks iestājeksāmens fiziskajā sagatavotībā visiem topošajiem bakalauriem, kuri pretendē jaunajā akadēmiskajā gadā  sākt studijas pilna laika klātienē, studiju programmā „SPORTA ZINĀTNE”. 26.jūlijā, pulksten 9:00, iestājeksāmens sāksies ar speciālu sanāksmi reflektantiem par fiziskās sagatavotības iestājeksāmenu. Sanāksme notiks LSPA Konferenču zālē, 2.stāvā, 216.telpā.

Lasīt tālāk...
 

NO 17. – 25. JŪLIJAM LSPA NOTIEK DOKUMENTU PIEŅEMŠANA STUDIJĀM BAKALAURA PROGRAMMĀS

Drukāt

LSPA uznemsana 2017 SZ kvLSPA uznemsana 2017 SZ kvlNo 17.jūlija Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) sākusi jauno studentu uzņemšanu klātienes studijām bakalaura programmās – „Sporta zinātne” un „Fizioterapija” ar specializāciju sporta jomā. Dokumentu pieņemšana studijām notiks līdz 25.jūlijam, katru darba dienu, Akadēmijas centrālās ēkas 1.stāvā, 131.kabinetā, no plkst.10.00 līdz 17.00, līdzi ņemot uzņemšanai nepieciešamos dokumentus.

LSPA uznemsana 2017 SZ m

Lasīt tālāk...
 

LSPA REKREĀCIJAS KVALIFIKĀCIJAS STUDENTI SPĀNIJĀ VEIC BRĪVPRĀTĪGĀ DARBU PASAULES SPORTA SPĒLĒS SPORTISTIEM AR ORGĀNU TRANSPLANTIEM

Drukāt

IMG-20170702-WA0014 2No 25.jūnija līdz 2.jūlijam LSPA Rekreācijas kvalifikācijas studenti Linda PURVIŅA, Elēna VECMANE, Lauris KARLUŠAS un Rekreācijas programmas vadītāja, docente Ingrīda SMUKĀ Spānijas pilsētā Malagā, kā brīvprātīgā darba veicēji, piedalījās Pasaules XXI sporta spēles sportistiem ar orgānu transplantiem. Spēļu norisi atbalstīja 200 brīvprātīgie palīgi no 20 valstīm.

Lasīt tālāk...
 

PIRMAJĀ DOKUMENTU IESNIEGŠANAS DIENĀ STUDIJĀM AKADĒMIJĀ PIETEIKUŠIES 50 STUDĒTGRIBĒTĀJI

Drukāt

IMG 6955 2Kā liecina Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) Studentu uzņemšanas komisijas pieejamā statistika, noslēdzoties pirmajai dokumentu iesniegšanas dienai studijām LSPA pieteikušies 50 reflektanti. Vislielākais studētgribētāju skaits dokumentus iesniedzis studijām bakalaura programmā „Sporta zinātne” – 31 studiju pieteikums. Savukārt studiju programmā „Fizioterapija” saņemti 19 pieteikumi.

Lasīt tālāk...
 

PIRMAJĀM LSPA REFLEKTANTĒM STĀTIES AKADĒMIJĀ IETEICA SPORTA PEDAGOGI

Drukāt

1No 17.jūlija Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) sākusi jauno studentu uzņemšanu pilna laika klātienes studijām bakalaura programmās – „Sporta zinātne” un „Fizioterapija”. Kā vienas no pirmajām studijām pieteicās deviņpadsmit gadus vecās Rolanda ĶĪKULE no Mazsalacas un Linda LANKARONSKA no Rīgas. Abas meitenes jau vidusskolā zināja, ka vēlas savu nākotni saistīt ar sporta nozari, bet motivāciju un iedrošinājumu studēt Akadēmijā, lielā mērā, meitenes ieguva no ģimenes un saviem sporta pedagogiem.

Lasīt tālāk...
 

LATVIJAS TAUTAS SPORTA ASOCIĀCIJA PATEICAS LSPA PAR ATBALSTU 5. PASAULES STRĀDĀJOŠO UN AMATIERU SPORTA SPĒĻU ORGANIZĒŠANĀ

Drukāt

DD98Cm XcAAjQb Latvijas Tautas sporta asociācijas priekšsēdētājs Andris BĒRZIŅŠ izteicis pateicību LSPA studentiem un docētājiem par atbalstu 5. Pasaules Strādājošo un amatieru sporta spēļu (CSIT) organizēšanā un norisē, kas no 13. līdz 18.jūnijam risinājās Rīgā, Jelgavā un Salaspilī. 

Lasīt tālāk...
 

DARBAM LSPA MEKLĒ IZGLĪTĪBAS DARBA SPECIĀLISTU. PIETEIKŠANĀS LĪDZ 21.JŪLIJAM

Drukāt

VAKANCELatvijas Sporta pedagoģijas akadēmija aicina savai komandai pievienoties izglītības darba speciālistu/-i, darbam Akadēmijas profesionālā bakalaura augstākās izglītības studiju programmā “Fizioterapija”. Kandidātam nepieciešama augstākā izglītība un vēlama pieredze rehabilitācijā veselības aprūpes jomā vai augstākās izglītības sistēmā. Pieteikumu un CV, līdz šā gada 21.jūlijam, sūtīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Lasīt tālāk...
 

STUDIJU GADS LSPA NOSLĒDZIES AR 165 ABSOLVENTU IZLAIDUMU. ABSOLVENTU VIDŪ OLIMPIEŠI – RUBENIS, TRIBUNCOVS, BELAHVOŠČIKS

Drukāt

TRIBUNCOVS 2017

22.jūnijā, Rīgā, Dailes teātrī, ar svinīgu absolventu izlaidumu noslēdzies Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas 2016./2017. akadēmiskais gads. Izlaidumā diplomus saņēma 165  jaunie sporta un veselības aprūpes speciālisti, kuri absolvēja maģistra, bakalaura un 1.līmeņa augstākās profesionālās izglītības studiju programmas.

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 65
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs

Vārda dienas

Meldra, Meldris, Melisa

Reklāma