Uz sākumu Aktualitātes Studijas Rekreācijas specializācijas (3.,4.k.) studentu mācību brauciens, studiju kursā „Āra aktivitātes”
Rekreācijas specializācijas (3.,4.k.) studentu mācību brauciens, studiju kursā „Āra aktivitātes” Drukāt
Ceturtdiena, 24 novembris 2011 09:32

Rudenīgajā 17.novembra rītā, rekreācijas specializācijas (3.,4.k.) studenti devās mācību braucienā, studiju kursa „Āra aktivitātes”, ietvaros, uz ūdens tūrisma attīstības centru „Bāka”, kas atrodas Rēzeknes rajonā, Lubāna ezera krastā, lai ieklausītos pieredzē par rekreācijas centra darbību, pakalpojumu paketes izveidi, klientu piesaisti, administratīvo darbu un rekreācijas speciālista lomu rekreācijas centrā.

Ceļš no Rīgas līdz minētajam ūdens tūrisma centram ir ļoti tāls, tāpēc, rīta rosmei, rīta pusē izstaigājām 800m garo Teirumnieku purva taku, iepazināmies ar Nagļu pilskalnu un vecāko skolu...

Centra administratore Dagnija Brence, sagatavotajā prezentācijā, sniedza informāciju par centra izveidi, sadarbības projektiem, rekreācijas pakalpojumu piedāvājumu, organizatoriskajām lietām, kā arī dalījās pieredzē par rekreācijas speciālista darbu šajā centrā. Dagnija pirms diviem gadiem, LSPA ieguva Aktīvā tūrisma menedžera kvalifikāciju, bet šobrīd, viņa papildina zināšanas apgūstot Rekreācijas speciālista studiju programmu LSPA Maģistrantūras nodaļā.

Dienas noslēgumā, studenti apmeklēja Latgales keramiķa Pētera Gailuma keramikas darbnīcu, kurā visi klātesošie varēja iepazīties ar podnieka darbu, uzklausīt mākslinieka stāstījumu par keramikas izstrādājumu tapšanas procesu, kā arī katrs varēja iemēģināt savu roku šajā amatā, izveidojot savu māla trauku. Izveidotie darbi tiks apdedzināti ceplī un pirms Ziemassvētkiem ar Latgales Ziemassvētku vecīša ziemeļbriežiem atgādāti uz Rīgu!

LSPA Rekreācijas specializācijas (3.,4.k.) studenti un docētāji saka lielu paldies visiem, kas parūpējās par to, lai šis mācību brauciens būtu izdevies:

Dagnijai Brencei par silto uzņemšanu, stāstījumu, ekskursiju un siltajām pusdienām; Saimniecības daļai un personīgi šoferītim Igoram, un Valdai Kursai par nodrošināto transportu.

Lektores
Inga Liepiņa un Ingrīda Smukā


 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs

Vārda dienas

Aleksejs, Aleksis

Reklāma


Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv