Uz sākumu Informācija studentiem 4.OKTOBRĪ STUDENTI VARĒS NODOT ASINIS LSPA
4.OKTOBRĪ STUDENTI VARĒS NODOT ASINIS LSPA Drukāt
Otrdiena, 11 septembris 2018 15:30

DONORU DIENA 2018 OKTOBRISLSPA Fizioterapijas nodaļa 4.oktobrīorganizē Asins donoru dienu. Visi interesenti nodot asinis varēs A korpusā, 102.telpā, no 10.00 līdz 14.00, līdzi ņemot pasi vai ID karti.

Ziedojot asinis, OBLIGĀTI nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti), kā arī nosaukt savu bankas konta numuru.

Dienu pirms asins ziedošanas ieteicams ēst un dzert: saknes, augļus, biezpienu, liesu sieru, biezputras, maizi, liesu gaļu un zivis, medu, sulas, kompotus, ķīseļus, tēju, kafiju, minerālūdeni.

Nav ieteicams ēst un dzert: ceptu, piparotu, treknu (vistas, siļķes, lasi, desas, cīsiņus, sieru, speķi), olas, sēnes, kūkas, čipsus, saldējumu, riekstus, šokolādi, kakao, buljonu, jebkuru alkoholu (arī alu), medikamentus, tai skaitā aspirīnu.

Vairāk informācijas par asins nodošanas procesu meklē šeit: http://www.donors.lv 

Par asins donoru aicināts kļūt ikviens vecumā no 18 līdz 65 gadiem. Donora svars nedrīkst būt mazāks par 50 kg un pirms asins nodošanas nedrīkst būt lietots alkohols, ēsts trekns ēdiens un smēķēts. Pirmsasins ziedošanas jālieto pietiekami daudz šķidruma, labi jāizguļas, jāatpūšas un jāpaēd. Asinis drīkst nodot reizi divos mēnešos.

Ļoti svarīgi ievērot noteikumus, lai slimnieks saņemtu pilnvērtīgus asins donora asins komponentus.

Kristīne Plūme
LSPA Fizioterapijas nodaļa,
 
 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs

Vārda dienas

Agris, Agrita

Reklāma


Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv