29.AUGUSTĀ LSPA PAPILDUZŅEMŠANA KLĀTIENES STUDIJĀM BAKALAURA PROGRAMMĀ "SPORTA ZINĀTNE"
Uz sākumu Aktualitātes LSPA aktualitātes 29.AUGUSTĀ LSPA PAPILDUZŅEMŠANA KLĀTIENES STUDIJĀM BAKALAURA PROGRAMMĀ "SPORTA ZINĀTNE"
29.AUGUSTĀ LSPA PAPILDUZŅEMŠANA KLĀTIENES STUDIJĀM BAKALAURA PROGRAMMĀ "SPORTA ZINĀTNE" Drukāt
Trešdiena, 01 augusts 2018 15:54

LSPA uznemsana bak kl 2018 ml insta cmTrešdien - 29.augustā,  Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) izsludina papilduzņemšanu profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmā „SPORTA ZINĀTNE”, pilna laika klātienē. Tā kā valsts budžeta vietas programmā “Sporta zinātne” ir aizpildītas, papilduzņemšana notiks studijām par maksu, ar tiesībām piedalīties konkursā uz valsts budžeta finansētām vietām pēc pirmā semestra.

Iepriekšēja pieteikšanās papilduzņemšanai notiek LSPA kancelejā, 2.stāva 200.telpā vai pa telefonu 67543410. Papildus informācija par jauno studentu uzņemšanu un dokumentu iesniegšanu pamatstudijām skatāma Internetā: http://uznemsana.lspa.lv/, vai zvanot pa tālruni: 26398856, vai rakstot e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Dokumentu pieņemšana studiju programmas “Sporta zinātne” apguvei notiks LSPA centrālajā ēkā, Rīgā, Brīvības gatvē 333, 2.stāva 223.kabinetā, no pulksten 8.30 līdz 9.45, līdzi ņemot uzņemšanai nepieciešamos dokumentus. Par dokumentu noformēšanu un reģistrāciju studijām jāmaksā - 25 EUR. No maksājuma atbrīvoti bāreņi. Iestājpārbaudījums fiziskajā sagatavotībā notiks tajā pašā dienā - 29.augustā, no pulksten 10.00, līdzi jāņem sporta tērps.

REKVIZĪTI:
Maksātājs: vārds, uzvārds, personas kods
Saņēmējs: Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
                 Reģ. Nr: 90000055243
                 Banka: Valsts kase; 
                 Bankas kods: TRELLV22, 
                 Konts Nr. LV53TREL9150120000000
Maksājuma mērķis: Par studijām pilna laika klātienes nodaļā. Kods 21351 (obligāti uzrādīt beigās).  Ja maksājumu veic trešā persona - jāuzrāda personas vārds/uzvārds par kuru tiek maksāts.

„Sporta zinātnes” studiju programmas aptver vairāk nekā 50 sporta veidus un to mācīšanas metodikas apguvi. Pabeidzot četru gadu bakalaura studijas „Sporta zinātnē”, tiek iegūtas divas specialitātes. Piemēram, sporta skolotājs un treneris vai sporta skolotājs un menedžeris, vai rekreācijas (fizisko, garīgo un emocionālo spēju atjaunošana) speciālists un treneris. Iespējamas arī citas kvalifikāciju kombinācijas. Pilna studiju programmas maksa 2018./19.akadēmiskajam gadam ir 1490 euro,  ar tiesībām, katru semestri, piedalīties konkursā uz valsts budžeta finansētām vietām.

LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs

Vārda dienas

Virma, Zelma, Zemgus

Reklāma


Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv