Uz sākumu Aktualitātes Sporta aktualitātes LSPA KOMANDAI BRONZAS MEDAĻAS STUDENTU BASKETBOLA LĪGĀ
LSPA KOMANDAI BRONZAS MEDAĻAS STUDENTU BASKETBOLA LĪGĀ Drukāt
Pirmdiena, 23 aprīlis 2018 08:57

SBL 2018 LSPAStudentu Basketbola līgas (SBL) čempionāta aizsākums meklējams 2002.gadā, kad savu darbību uzsāka biedrība “Studentu basketbola līga” un tās izveidošanas iniciatora LSPA  2002.gada absolventa Sandija Baškevica vadībā sāka organizēt sacensības Latvijas augstskolu vīriešu basketbola komandām. SBL Latvijas basketbolā ir jau 16 gadus ar mērķi popularizēt basketbolu Latvijas studentu vidū un veicināt Latvijas studentu basketbola izaugsmi.

LSPA vīriešu basketbola komanda ar mainīgām sekmēm ir piedalījusies visos SBL čempionātos, tomēr vissekmīgākā bija pirmā, 2002.-2003.gada sezona, kad mūsu komanda izcīnīja SBL čempionu titulu.

2017.-2018.gada SBL čempionātā piedalījās Vidzemes Augstskolas (ViA), Biznesa augstskolas “Turība” (BAT), Rīgas Stradiņa universitātes (RSU), Banku augstskolas (BA)  un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) komandas.

Sacensības norisinājās laika periodā no 2017.gada oktobra līdz š.g. aprīlim, komandām sacenšoties 4.apļos un izspēlējot 16 spēles katrai ar katru.

SBL 2017.-2018.gada 16.čempionāta noslēguma tabula:
1.vieta  Vidzemes Augstskola
2.vieta  Biznesa augstskola “Turība”
3.vieta  Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
4.vieta  Rīgas Stradiņa universitāte
5.vieta  Banku augstskola.

Š.g. 23.aprīlī SBL organizatori apsveica LSPA vīriešu basketbola komandu ar izcīnīto 3.vietu, pasniedza kausu, apbalvoja komandas spēlētājus un treneri.

LSPA komandas līderi ir šīs sezonas čempionāta labāko vidū: Edgars Burkevics, gūsot vidēji spēlē 23,4 punktus, ir sekmīgākais punktu guvējs Līgā un komandā. Savukārt, Arvis Savčenko, kurš tika atzīts par komandas MVP (Most Valuable Player – visvērtīgākais spēlētājs), ir čempionāta labākais divos tehnikas paņēmienos – 12,6 vidēji spēlē izcīnīto bumbu un 4 vidēji spēlē pārķerto bumbu rādītājā, kā arī ieņem godpilno 2.vietu spēles efektivitātes rādītājā, kas Arvim ir 25,8 (1.vietā K.Dubults, ViA – 29,8 un 3.vietā mūsu E.Burkevics – 22,8) .
SBL 2018 LSPA 2

Komandas sastāvs 2017.-2018.gada sacensību sezonā.Kapteinis Edgars Burkevics (Bak.4.1.), Arvis Savčenko (Mag.2.3.), Jēkabs Bitenieks (Bak.3.2.), Rihards Rusanovs (Bak.2.2.), Reinis Ščerbinskis (Bak.1.2.), Kristaps Druva (Bak.2.1.), Jānis Cauņa (Bak.3.2), Artis Šulcs (Bak.2.2.), Artūrs Turiks (Bak.3.2.), Roberts Prūsis (Bak.1.2.), Ēriks Liepa (Bak.1.1.), Māris Pļavenieks (Bak.1.1.), Elvis Lapiņš (Bak.2.2.), Kristers Alksnis (Bak.2.1.), Mārtiņš Kanenieks (Bak.4.1.), Rihards Ošups (Bak.4.2.). Treneris doc. Jānis Rimbenieks

Informāciju sagatavoja:
Komandas treneris, LSPA docents

Jānis Rimbenieks,  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs

Vārda dienas

Alita, Elita, Liesma

Reklāma


Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv