Uz sākumu Aktualitātes LSPA aktualitātes REKREĀCIJAS KVALIFIKĀCIJAS STUDENTI IEŠŪPOJUŠI LIELDIENAS BRĪVDABAS MUZEJĀ
REKREĀCIJAS KVALIFIKĀCIJAS STUDENTI IEŠŪPOJUŠI LIELDIENAS BRĪVDABAS MUZEJĀ Drukāt
Piektdiena, 30 marts 2018 08:49

20180329 160043Rekreācijas kvalifikācijas 2.kursa studenti, kursa - Pedagoģiskā pilnveide rekreācijā, ietvaros, 29. martā, Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā, rīkoja Lieldienu pasākumu “Kurzemnieku gaumē”. Pasākumā piedalījās 20 Rekreācijas kvalifikācijas studenti un Slēpošanas katedras docētaji – profesore Daina KRAUKSTA, docenti – Ingrīda SMUKĀ un Kalvis CIEKURS.

Pasākuma organizatori bija sagatavojuši dažādas tradicionālās un netradicionālās Lieldienu svinību aktivitātes – šūpošanos, olu mešanu pār šūpoļu kārti, gavilēšanu un jautras stafetes.

Dodoties tālāk pa Brīvdabas muzeja takām, pie ezera tika mazgāta mute, lai uzņemtu enerģiju tālākām Lieldienu lustēm, kā arī tika izspēlētas dažādas latviešu tautas rotaļas. Pēc aktivitātēm Brīvdabas muzejā, notika olu krāsošanas ar savāktajām dabas veltēm, kam sekoja olu kaujas un lustētāju mielošanās pie Lieldienu svētku galda.

Pasākumā valdīja pozitīva gaisotne un  2.kursa studenti , pateicas tā apmeklētājiem par piedalīšanos un docētājai Ingrīdai SMUKAJAI par viesmīlību. Īpašs paldies Etnogrāfiskā Brīvdabas muzeja administrācijai par sadarbību.

Informāciju un foto sagatavoja: 
LSPA studējošais Jānis Vīmanis un
docente Ingrīda Smukā, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs

Vārda dienas

Alita, Elita, Liesma

Reklāma


Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv