Uz sākumu Aktualitātes LSPA aktualitātes IZSTĀDĒ “SKOLA 2018” VIENLĪDZ LIELA INTERESE PAR LSPA SPORTA ZINĀTNES UN FIZIOTERAPIJAS STUDIJU PROGRAMMĀM
IZSTĀDĒ “SKOLA 2018” VIENLĪDZ LIELA INTERESE PAR LSPA SPORTA ZINĀTNES UN FIZIOTERAPIJAS STUDIJU PROGRAMMĀM Drukāt
Pirmdiena, 26 februāris 2018 16:37

IMG 9034 2Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA), no 23. līdz 25. februārim, ar savu izstāžu stendu piedalījās starptautiskajā izglītības izstādē “Skola 2018”. Trīs dienu garumā LSPA stenda apmeklētāji iepazinās ar studiju iespējām Akadēmijā. Šogad apmeklētāji vienlīdz aktīvi interesējās gan par studiju iespējām programmā “Sporta zinātne”, gan programmā “Fizioterapija”.

Izstādes norises dienas LSPA stendā viesojās  liels interesentu skaits. To apmeklēja vairāk nekā 700 interesenti, kurus ar studiju iespējām iepazīstināja 17 Augstskolas studenti un darbinieki.

Izstādē “Skola 2018” LSPA studenti dalījās pieredzē par Sporta akadēmijas studiju norisi, praksi, kā arī interesentiem palīdzēja izvēlēties piemērotāko studiju programmu un kvalifikāciju; informēja par studiju specifiku klātienē un neklātienē. Izstādes apmeklētāji LSPA studentus iztaujāja arī par iestāšanās noteikumiem Augstskolā, stipendiju saņemšanas kārtību, kā arī studentu dzīvi ārpus mācībām.

Ķīpsalas izstāžu centrā LSPA bija izveidots jauns - vizuāli inovatīvs, stenda dizains, kas bija labi pamanāms pārējo izglītības iestāžu vidū.

Īpaša PALDIES par darbu izstādē LSPA Uzņemšanas komisijas atbildīgajai sekretārei, Izglītības metodiķei Austrai KURKINAITEI, Studentu pārvaldes vadītājai Elīnai MĀRTIŅAI, Slēpošanas katedras metodiķim Augustam BLEKTEM un LSPA datortīklu un datorsistēmu administratoram Jānim NICMANIM

Pateicība: LSPA studentiem Laurim Karlušas, Aleksandrai Kutuzovai, Jūlijai Bajārietei, Elenai Vecmanei, Inetai Ivanovai, Sigitai Rogai, Artūram Dāvim Paeglim, Agnesei Grigalei, Lindai Ozoliņai, Katrīnai Bērziņai, Danai Dzilnai un Madarai Vdovičenko, kuri izstādes apmeklētājus informēja par studiju iespējām LSPA.

Informāciju un foto sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs

Vārda dienas

Aleksejs, Aleksis

Reklāma


Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv