Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes LSPA MAĢISTRANTŪRAS STUDENTI PIRMO REIZI PIEDALĪSIES JAUNO PĒTNIEKU KONKURSĀ "RESEARCH SLAM 2018"
LSPA MAĢISTRANTŪRAS STUDENTI PIRMO REIZI PIEDALĪSIES JAUNO PĒTNIEKU KONKURSĀ "RESEARCH SLAM 2018" Drukāt
Otrdiena, 09 janvāris 2018 16:28

IMG 8631 nPēc pieteikumu izvērtēšanas atlasīti dalībnieki 6. Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Doktorantūras skolas jauno zinātnieku konkursam “Research Slam 2018”. 2018. gada janvārī un februārī trīs konkursa atlases kārtās sacentīsies 24 dalībnieki no septiņām augstskolām, tai skaitā divi maģistrantūras studenti no Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA). Kopumā konkursam bija pieteikušies 32 dalībnieki.

No LSPA konkursam pieteicās divi dalībnieki – Raivo SAULGRIEZIS un Dāvis DZENIS, abi iekļuva nākamajā atlases kārtā, kas notiks 24., 31. janvārī un 7. februārī, klubā “Četri balti krekli”. LSPA jaunie pētnieki konkursā augstskolu pārstāvēs 3.atlasē - 7.februarī:

 

 

Dāvis Dzenis (LSPA, maģistrants), uzstāšanās: Mīties ātrāk vai lēnāk?

Raivo Saulgriezis (LSPA, maģistrants), uzstāšanās: Lidojošie soļotāji sportā

No 29. septembra līdz 30. novembrim visiem Latvijas maģistrantūras un doktorantūras studentiem, kā arī šo studiju līmeņu absolventiem bija iespēja pieteikties konkursam. Izvērtējot pieteikumus, ņemts vērā,- cik interesanti un saprotami jaunie zinātnieki spēja aprakstīt savu pētījumu un viņu motivācija dalībai konkursā. Papildus tika vērtēta arī dalībnieku runas prasme iesniegtajos video.

Lielāka aktivitāte novērota RTU topošo zinātnieku vidū – saņemti 11 pieteikumi konkursam. Gandrīz tikpat aktīvi bija Latvijas Universitātes maģistranti un doktoranti, kopumā iesniedzot 8 pieteikumus. Pieteikumi tika saņemti arī no Latvijas Lauksaimniecības universitātes (5 pieteikumi), Rīgas Stradiņa universitātes (3 pieteikumi), Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (2 pieteikumi), Vidzemes Augstskolas (1 pieteikums), Banku Augstskolas (1 pieteikums) un Rīgas Biznesa Skolas (1 pieteikums).

“Research Slam” konkursa mērķis ir iepazīstināt sabiedrību ar pētījumiem un zinātnisko darbu, ko veic Latvijas jaunie zinātnieki viegli uztveramā, interesantā un saistošā veidā. Konkurss notiek jau 6 gadu. Lai konkursu padarītu vēl aizraujošāku, dalībniekiem būs iespēja sacensties ne tikai par galvenajām balvām, bet arī par dažādām nominācijām.

www.researchslam.com

Paldies LSPA Informātikas un biomehānikas katedrai, īpaši tās pētniekam Edgaram BERNĀNAM, par atbalstu, iniciatīvu un studentu iedrošināšanu piedalīties konkursā.

 

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe–Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs