6.SEPTEMBRĪ AUGSTSKOLU SPORTA SAVIENĪBAS SEMINĀRS STUDENTU SPORTA TRENERIEM UN SPORTISTIEM Drukāt
Otrdiena, 23 augusts 2016 13:19
LASS sem 2016Otrdien - 6.septembrī, Latvijas Augstskolu sporta savienība sadarbībā ar Latvijas Sporta federācijas padomi un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju organizēs semināru„Treneru un augsta sasniegumu studentu sporta kompetenču pilnveide - teorētiskās un praktiskā nodarbība” (8. st.), kas domāts Latvijas Augstskolu sporta savienības biedriem un studentu sporta kustības dalībniekiem - treneriem un sportistiem. Pieteikšanās līdz 2.septembrim.

Semināra saturs: teorētiska un praktiska lekcija - Funkcionālās anatomijas kopsakarība ar vingrojumu un vingrinājumu izpildi vispārējā fiziskajā sagatavotībā, dažāda līmeņa sportistiem. Sporta psiholoģija treneriem - teorijā un praksē. (Angļu un Krievu valodā)

Pieteikšanās: Seminārs notiks Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, Brīvības gatve 333, 2. stāvā, 226.telpā. Semināra sākums 2016.gada 6.septembrī,  plkst. 9:00 (reģistrēšanās no 8:30 – 9:00). Dalībnieki semināra noslēgumā saņems LSPA profesionālās pilnveides kursu beigšanas apliecību, kas akceptēta treneru sertifikācijas procesā. Semināram lūdzam pieteikties līdz 2016.gada  2.septembrim (vietu skaits ierobežots): LASS  biedriem un biedru organizāciju darbiniekiem seminārs ir bez maksas, citiem interesentiem dalības maksa ir 30 EUR

Pieteikšanās pa telefonu - 29365036 vai e-pastu  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Piesakoties jānorāda dalībnieka vārds/uzvārds un personas kods.

 
Uz semināru aicinām paņemt sporta tērpu un sporta apavus dalībai praktiskajā nodarbībā.

SEMINĀRA DARBA PROGRAMMA PIEEJAMA ŠEIT

 
Informāciju sagatavoja:
LASS izpilddirektore 
Kristīne Karašniece,
Tel.- 29365036

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs

Vārda dienas

Aleksejs, Aleksis

Reklāma


Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv