LSPA

Citas aktualitātesLŪGUMS PALĪDZĒT MŪSU FIZIOTERAPIJAS VIESLEKTOREI BAIBAI AVOTAI!

Drukāt

mB9wcyb2 400x400Mūsu Akadēmijas studiju programmas “Fizioterapija” ilggadējā vieslektore Baiba AVOTA nonākusi nelaimē! LŪDZAM STEIDZAMU PALĪDZĪBU Baibas atbalstam cīņā ar vēzi. Kopā mēs varam, ja darām!

Lasīt tālāk...
 

LĪDZJŪTĪBA LSPA STUDĒJUŠĀS LĪGAS BĀRDAS TUVINIEKIEM, DRAUGIEM, STUDIJU BIEDRIEM

Drukāt

313917 168e9b661ePēc mokoši grūtas cīņas ar slimību, mūžībā devusies mūsu Akadēmijas 3.kursa studente Līga Bārda (29.01.1996. – 18.04.2018.). Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija izsaka visdziļāko līdzjūtību Līgas ģimenei, tuviniekiem, draugiem un studiju biedriem!

Lasīt tālāk...
 

LSPA PIEDALĀS VALMIERAS PĀRGAUJAS ĢIMNĀZIJAS KARJERAS DIENĀ

Drukāt

IMG 9427

Šodien – 27.martā, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā notika Karjeras diena "Veru durvis uz augstskolu" ar izglītojošām lekcijām, praktiskām nodarbībām un citām aktivitātēm. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija tajā piedalījās, lai skolēnus iepazīstinātu ar izglītības iespējām LSPA studiju programmās “Sporta zinātne” un “Fizioterapija”.

Lasīt tālāk...
 

AGITA ĀBELE LATVIJAS RADIO STĀSTA PAR GAIDĀMO OLIMPISKĀ DAIĻSLIDOŠANAS TURNĪRA TIESĀŠANU PHJONČHANĀ

Drukāt

Abele-AgitaLatvijas Radio 1 raidījums "Piespēle" iepazīstina ar Agitu ĀBELI, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas profesori, kas kļuvusi par pirmo Latvijas tiesnesi, kurai uzticēts būt par olimpisko arbitri daiļslidošanas sacensībās.

Lasīt tālāk...
 

15 LSPA STUDENTI SAŅEM LATVIJAS SPORTA FEDERĀCIJU PADOMES STIPENDIJU

Drukāt

lsfp-9889

Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP)  Stipendiju komisija arī šogad, tāpat kā pērn, piešķīrusi 48 stipendijas Latvijas sportistiem, kuri studē Latvijas vai ārvalstu augstskolās, ar mērķi veicināt sportistu akadēmisko un sportisko izaugsmi. Starp stipendiātiem ir arī 15 LSPA studenti, tai skaitā pludmales volejbolisti – Mārtiņš Pļaviņš, brāļi Aleksandrs un Mihails Samoilovi, Alise Lece, kā arī kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks un daudzsološā šķēpmetēja Anete Kociņa

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 16

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv