LSPA

Citas aktualitātesVALSTS PREZIDENTS ATKLĀS LATVIJAS MAZĀKUMTAUTĪBU BĒRNU UN JAUNIEŠU SPORTA SVĒTKUS “VIENOTI SPORTĀ”

Drukāt

LOA Logo MSvētdien – 22. aprīlī, pulksten 11.00, Elektrum Olimpiskajā centrā (Rīgā, Grostonas ielā 6b, Futbola zāle) Valsts prezidents Raimonds Vējonis atklās Latvijas Olimpiskās akadēmijas (LOA) rīkotos mazākumtautību bērnu un jauniešu sporta svētkus “Vienoti sportā”, kas tiek organizēti ar mērķi veicināt Latvijā dzīvojošo, dažādu tautību, bērnu izpratni par Olimpisko kustību un tās ideāliem.

Lasīt tālāk...
 

LSPA PIEDALĀS VALMIERAS PĀRGAUJAS ĢIMNĀZIJAS KARJERAS DIENĀ

Drukāt

IMG 9427

Šodien – 27.martā, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā notika Karjeras diena "Veru durvis uz augstskolu" ar izglītojošām lekcijām, praktiskām nodarbībām un citām aktivitātēm. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija tajā piedalījās, lai skolēnus iepazīstinātu ar izglītības iespējām LSPA studiju programmās “Sporta zinātne” un “Fizioterapija”.

Lasīt tālāk...
 

AGITA ĀBELE LATVIJAS RADIO STĀSTA PAR GAIDĀMO OLIMPISKĀ DAIĻSLIDOŠANAS TURNĪRA TIESĀŠANU PHJONČHANĀ

Drukāt

Abele-AgitaLatvijas Radio 1 raidījums "Piespēle" iepazīstina ar Agitu ĀBELI, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas profesori, kas kļuvusi par pirmo Latvijas tiesnesi, kurai uzticēts būt par olimpisko arbitri daiļslidošanas sacensībās.

Lasīt tālāk...
 

15 LSPA STUDENTI SAŅEM LATVIJAS SPORTA FEDERĀCIJU PADOMES STIPENDIJU

Drukāt

lsfp-9889

Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP)  Stipendiju komisija arī šogad, tāpat kā pērn, piešķīrusi 48 stipendijas Latvijas sportistiem, kuri studē Latvijas vai ārvalstu augstskolās, ar mērķi veicināt sportistu akadēmisko un sportisko izaugsmi. Starp stipendiātiem ir arī 15 LSPA studenti, tai skaitā pludmales volejbolisti – Mārtiņš Pļaviņš, brāļi Aleksandrs un Mihails Samoilovi, Alise Lece, kā arī kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks un daudzsološā šķēpmetēja Anete Kociņa

Lasīt tālāk...
 

IZM IZSLUDINĀJUSI PIETEIKŠANOS KONKURSAM “GADA SPORTA SKOLOTĀJS 2017”

Drukāt

gada sporta skolotajsLai popularizētu sporta skolotāja nozīmi veselīgas jaunās paaudzes izglītošanā un noteiktu profesionālāko sporta skolotāju valstī 2017.gadā, Izglītības un zinātnes ministrija jau trīspadsmito gadu rīko konkursu “Gada sporta skolotājs 2017”. Novadu un pilsētu izglītības pārvaldes, pamatizglītības, vidējās izglītības vai profesionālās izglītības iestādes ir aicinātas līdz šā gada 10.novembrim pieteikt konkursam savus profesionālākos sporta skolotājus.

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 16