LSPA

Aktualitātes

The latest news from the Joomla! TeamLSPA STUDENTI SPORTA SVĒTKOS VIENOS VAIRĀK NEKĀ 350 DAŽĀDU TAUTĪBU BĒRNUS

Drukāt

DSC06327 1 2

Svētdien - 22.aprīlī, jau 29. reizi, vairāk nekā 350 dažādu tautību bērni pulcēsies Rīgā, Olimpiskajā centrā “Elektrum”, lai piedalītos Latvijas Olimpiskā akadēmijas mazākumtautību bērnu un jauniešu sporta svētkos “Vienoti sportā”, kuru aktivitātēs iesaistīsies arī Latvijas Valsts prezidents Raimonds VĒJONIS. Sporta aktivitātes pasākumā vadīs 40 Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studenti, topošie kvalifikācijas "Vadītājs sporta jomā" speciālisti, kā arī Akadēmijas mācībspēki.

Lasīt tālāk...
 

LSPA PREZENTĒTA LEĢENDĀRĀ TRENERA UN PEDAGOGA VALENTĪNA MAZZĀLĪŠA PIEMIŅAI VELTĪTĀ GRĀMATA “LIELAIS LIKTENIS”

Drukāt

IMG 9560 29.aprīlī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA), notika leģendārā šķēpa metēju trenera un pedagoga Valentīna Mazzālīša piemiņai veltītās grāmatas “Lielais liktenis” prezentācija, kuras autors un sastādītājs ir Ilgvars Forands.

Lasīt tālāk...
 

LATVIJAS VIEGLATLĒTIKAS SAVIENĪBAS PREZIDENTE INETA RADEVIČA SVEIC LSPA VALENTĪNA MAZZĀLĪŠA AUDITORIJAS ATKLĀŠANĀ

Drukāt

IMG 9476 2Šodien – 9.aprīlī, Latvijas Vieglatlētikas savienības prezidente Ineta Radeviča kopā ar leģendāro šķēpa metēju Jāni Lūsi sveica Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju (LSPA), atklājot vieglatlētikas trenera un pedagoga Valentīna Mazzālīša piemiņai veltīto studiju auditoriju.

Lasīt tālāk...
 

RĪGAS STARADIŅA UNIVERSITĀTE UN LSPA PAPLAŠINĀS SADARBĪBU

Drukāt

Otrdien, 3. aprīlī, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) vadība tikās ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) rektoru prof. Jāni Žīdenu un vienojās par kopīgu studiju programmu un pētniecības grantu veidošanu sporta medicīnā un sabiedrības veselības jomā.

IMG 2762

Lasīt tālāk...
 

9.APRĪLĪ PREZENTĒS LEĢENDĀRĀ TRENERA UN PEDAGOGA VALENTĪNA MAZZĀLĪŠA PIEMIŅAI VELTĪTO GRĀMATU “LIELAIS LIKTENIS”

Drukāt

IMG 9447Pirmdien – 9.aprīlī, pulksten 10.30, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) 306.auditorijā (Rīga, Brīvības gatve 333, 3.stāvs) notiks leģendārā šķēpa metēju trenera un pedagoga Valentīna Mazzālīša piemiņai veltītās grāmatas “Lielais liktenis” atvēršanas svētki, kā arī tiks atklāta Mazzālīša vārdā nosauktā LSPA auditorija.

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 115